Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

Orchid

2014. szeptember 12.

Egyszerre 2-3 flakon tusfürdőt szoktam megvenni, a legutóbbi bevásárlás alkalmával pedig eléggé ki volt fosztva a DM, így ő is sorra került. Az illatáért már akkor sem voltam megőrülve, de elviselhetőnek tűnt és mivel a szabadban dolgozom, úgy voltam vele, hogy hátha bejön. Szárítani egyáltalán nem szárított, tulajdonképpen hozta a szokásos Balea-minőséget, de a szaga... ilyen brutál műkókusz szaggal még nem volt dolgom. Elhasználni elhasználtam, de hacsak nem fogják 50 Ft-ért osztogatni, akkor nem lesz többé szerencsénk egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Olív

2014. szeptember 10.

Mikor megvettem, még tetszett az illata, de használat közben egyre inkább elment a kedvem tőle. A bőrön nem igazán megnyerő, inkább mesterkélt az illata. Amúgy nem igazán vagyok oda a Balea tusfürdőkért, nagyon szárítanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Bzsuzska

2014. szeptember 4.

Egész nyáron ezt használtam,Én imádom!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Egész nyáron ezt használtam,Én imádom!!:)

Winger

2014. augusztus 31.

Attól tartok, rossz fej leszek.. Én is megvettem ezt a műanyag kék lötyit, a műanyag, számomra beazonosíthatatlan illatával. Se nem hidratál, se nem frissít, most már csak figyel a félig teli flakon a kád szélén és minden alkalommal amikor bemegyek a fürdőbe azon mélázok, mit kezdjek vele..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

nius

2014. augusztus 30.

A sok-sok túláradó vélemény miatt kiadtam érte az a hatalmas összeget (290-)
Hát, lehet, hogy velem van a baj, de nekem ISZONYÚ tömény az illata, és nagyon mű is...Néha-néha azért használom (heti 1 max.), de ez nem lett szerelem. :D
De ilyeneken nem problémázok, 300Ft-ért tökéletes lesz kézmosásra is, vagy vésztartaléknak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

A sok-sok túláradó vélemény miatt kiadtam érte az a hatalmas összeget (290-)

lilaszilva

2014. augusztus 28.

Én is betáraztam már pár flakonnal belőle..
Nagyon szeretem, nem szárít és az én bőrömön tartós az illata. Tény, hogy nincs hűsítő hatása, de engem nem érdekel.
Bevált! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Én is betáraztam már pár flakonnal belőle..
Bevált! :)

juhaszregina

2014. augusztus 22.

Se nem frissít, se nem hűsít. Ez egy tök egyszerű tusfürdő. Tiszta leszek tőle, és tömény kókusz illatú, és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

vivuss87

2014. augusztus 20.

Nos.. kedvelem a Balea limitált cuccait, de ez valami borzasztó. Kezdjük a borzalmas illatával, amit egy naptejnél elviselnék, nade ha egész nap a parton aszalódtam, nem ezt akarom érezni. Egye fene, annyira azért nem vészes. Biztos hűsít.. ha a hűtőbe rakom, akkor esetleg. Eltávolítja a naptejet, klórt...mért, a többi tusfürdő talán nem?? Szerintem felesleges cucc, akinek bejön az illata, annak megéri, mert tényleg olcsó..de nekem csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

ViviAnne

2014. augusztus 19.

Már a harmadik flakonnal használom, de még midnig nem unom, és a családom többi tagja sem. Az illata lehetne tartósabb, de nem bánom így is imádom. :) A hűsítő hatását talán 1x ha éreztem, szóval az elhanyagolható, de a bőrömet nem szárítja és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

diaziana

2014. augusztus 18.

Finom, diszkrét az illata, kellemes az állaga, jól habzik, szépen tisztít, olcsó és nem szárítja ki a bőrömet (a zselésebb állaga miatt ettől tartottam). Idén nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.