Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

samelike

2014. augusztus 16.

Az idei nyarunk slágere, mindenhova vittük magunkkal! Az illata nagyon szuper, nem szárít és élmény vele tusolni. Nem érzem, hogy hűsítene, de nem is ezért landolt a kosaramba. Ár érték arányban győztes volt a nyáron. Be fogok belőle tárazni őszre én is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

csibeeeh

2014. augusztus 15.

egyszerűen imádom :) nagyon szeretem az illatát :) veszek belőle egy pát darabot a rosszabb, borúsabb időkre is ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Annette

2014. augusztus 13.

Csak az illata miatt vettem meg mert nekem abszolút nyári és nagyon passzolt a hangulatomhoz :D lassan fogy, talán majd borús napokon is előveszem nosztalgiázni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

zsofia93

2014. augusztus 13.

Nagyon nagyon szeretem, nagyon jó, csak igen az a baj, hogy limitált kiadás :( :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 13.

szaboanita1991

2014. augusztus 13.

Már többször újravásároltuk, én nagyon szeretem. Semmihez sem tudom hasonlítani az illatát, de nagyon kellemes, nyárias. Ekcémás bőrt se csípi, nem szárít. Egy baja van: limitált kiadás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Aura87

2014. augusztus 12.

Megvettem a nyaralás előtt, mert bár nekem már az üzletben sem tetszett az illata, bíztam benne, hogy a másik két lánynak tetszeni fog, és hát biztos jól fog jönni a hűsítő hatása.
Elvittem, mindenki utálta az illatát, sok kellett belőle, és nem hűsített. Olcsó, ezért nem panaszkodom, de nem tudom, hogy fogom elhasználni a maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

minimano81

2014. augusztus 12.

Én is a kivételek közé tartozom, nekem nem jön be. Túl sok kell belőle, nem krémes, hanem inkább szárít, és az illata semmi extra. Picit hűsít, azt éreztem párszor tusolás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

darkbeforestorm

2014. augusztus 5.

jaj ez az illat! szerelmes vagyok. csak ezt a tusfürdő szeretném használni egész életemben :) nyaraláskor használtam először, azóta pedig akárhányszor nyúlok ehhez a tusfürdőhöz, mindig eszembe jutnak a kedves emlékek a nyaralásból. teljesen összekötöttem az illatot az élményeimmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

elfi777

2014. augusztus 4.

Egészen jó, de szárít, amit egy napon megkapott bőrnél nem kéne neki, így csak négyes. Habzásról annyit, hogy mindig fürdőpamaccsal tusolok, azon nagyon jó, szinte "kemény" hab alakul ki, amit nagyon szeretek :) Illata finom, de rólam nagyon gyorsan eltűnt.
Igaziból teljesen átlagos tusi, de ha nincs nagy bibi, alapból 4-ről indulnak nálam a baleák, mert igen szimpi az áruk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Charis

2014. augusztus 2.

Finom kókuszos-mézeskalácsos illata van, ami sokáig érződik a bőrön, és valamennyire valóban hűsít is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.