Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

fruzsina19

2014. július 30.

Beleszerettem az illatába és az első vásárlás után is visszamentem a dmbe,hogy vegyek még pár flakonnal. Amiért csillagot vonok le az az,hogy kissé nehezen habzik fel és ezért többet kell használni belőle, mint egy átlagos tusfürdőből. De garantáltan "nyár" illatú lesz, aki használja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Makk Zsuzsó

2014. július 30.

Ezek a Baleások elég kis hibaszázalékkal dolgoznak. Olcsó és jó. Remélem lesz jövőre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Lara5

2014. július 28.

A DM ben unottan szagolgattam a Balea tusfürdőket és amikor ehhez értem, hirtelen megállt egy pillanatra az idő és elkezdtem érezni a nap perzselő sugarait, hallottam a tenger zúgását, a sós víz érzését a hajamon és a bőrömön, a forró homokot a lábam alatt és áááááá szabira kell mennem!!!!! :) Szóval ez a kis turfürdő tényleg abszolut a nyaralást, tengerpartot, pihenést, szabadságot juttatja eszembe, ezért imádom. Egész tartós az illata amiért külön pont jár. Nagyon el lett találva:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Dius24

2014. július 28.

Nekem nagyon tetszik az illata az fantasztikus fogok még venni belőle!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Nekem nagyon tetszik az illata az fantasztikus fogok még venni belőle!!

Laucsi

2014. július 25.

Mindent tud, amit egy 300 ft-os tusfürdőnek kell. Az illata meglepően tartós, kellemes, tényleg naptejre emlékeztet. Sajnos nehezen habzik, szóval elég sok kell belőle egy tusolásnál. Nem mondanám hogy nagyon hidratál, de mint írtam, az árához képest tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

szederke

2014. július 25.

Nagyon szeretem a Baleás tusfürdőket, és ezt épp akkor sikerült beszereznem mikor kicsit borongósabb idő volt és bár hülyén hangzik egész jó kedvre derített, és a jó időre a napozásra emlékeztetett :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

esteianim

2014. július 24.

Nagyon finom illata van, szerintem is abszolút megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

Nagyon finom illata van, szerintem is abszolút megéri!

Виктория

2014. július 22.

2014. június 10.
Az utolsó flakonnal hoztam el a dm-ből.
Én :"Ez maga a Mennyország!" (közben odanyomtam a párom orra alá a flakont). Reakció: "Kókusz?"
Én: "Naptej, naptej!" :D
Még csak egyszer használtam, de már most imádom. Kellemesen hűsít a nyári melegben, és órákkal zuhanyzás után is olyan illatom van, mintha most jöttem volna ki a vízből a strandon.
Csak két dolog bánt vele kapcsolatban. Sok kell belőle, mert alig habzik, így gyorsan el fog fogyni. Limitált. Ez volt az utolsó a polcon, és egy kicsi x volt az ára mellett. Lehet, logikátlanul hangzik, de én ebből arra asszociáltam, hogy nem tervezik feltölteni.
Mondjátok, hogy tévedek, lééécii....

Update:
Csak most fogyott el. Ritka eset, de nem untam meg, így legszívesebben már bontanám is a következő flakont. Viszont rendszeres használat mellett nagyon szárít, minden alkalommal kellett utána testápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

2014. június 10.
Az utolsó flakonnal hoztam el a dm-ből.
Én: "Naptej, naptej!" :D
Mondjátok, hogy tévedek, lééécii....

Update:

sandra

2014. július 22.

Baleás tusfürdőket egytől egyig imádom, ezt különösen! Az illatával nem tudok betelni :)

UPDATE:
Szeretek a Balea tusfürdőkkel kisérletezni, szerencsére rengeteg fajta kapható, így mindig váltogatom őket, általában nem veszem újra egyiket sem. Ez viszont valami elképesztő továbbra is! :D Tavaly szereztem be először, imádtam az illatát, aztán a DM polcairól eltűnt. Nemrégiben viszont újra találtam és egyből be is szereztem belőle két darabot! :) Ez a kedvenc Baleám! Egyébként nálunk a DM-ben az összes Balea tüsfürdők közül ezt az egyet viszik mint a cukrot! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

UPDATE:

nyarigabi

2014. július 21.

Nyaralás-illatú. Rajtam elég sokáig megmarad a kókuszillat. Eléggé szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Nyaralás-illatú. Rajtam elég sokáig megmarad a kókuszillat. Eléggé szárít.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.