Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

Zatanii

2014. július 21.

Méltán örvend ekkora népszerűségnek, szerintem is nagyon jó. Napozni, szolizni ugyan nem szoktam, de egy forró nap után nagyon jól esik vele lezuhanyozni, kellemesen hűsít és az illata is relatíve sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

DNBianka

2014. július 20.

Sokat kerestem after sun os tusfurdot régebben pár éve ugyanigy volt egy limitácios kiadása a a Baleának ilyen borradiros napozás utáni tusoloja azt is amint észrevettem meg is vettem ahogyan ezt is,sajnos hamar elfogytak de mire még1szer szerettem volna venni persze már nem volt. :/ de talán nem is sajnálom ahogy ismerem magam mert hamar ráunok az illatokra.Ezzel a tusfurdovel is ugyanigy volt és késobb már nem is azt az illatot éreztem mint elso használatkor inkább kokuszos illatra hasonlított és akkor kiábrándiott :D ,de lényegében semmi extra kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 20.

Christi

2014. július 19.

IMÁDOM csupa nagybetűvel. az egész lakást belegi a finom kókuszos illat. azt hiszem feltankolok belőle amíg még lehet kapni. a hűsítő hatásáról nem nagyon tudok beszámolni mert nem érzem. mindenesetre 5-ből 5 pont :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

greengirl

2014. július 18.

Összeségében elmegy, az illata tetszik, talál a nyár feelinghez, az ára is nagyon baráti. Viszont engem szárít, érdekes eddig ilyet nem vettem észre a tusfürdőknél, igaz ez az első Baleásom. Nincs érzékeny bőröm, egy kicsit meglepődtem, hogy ilyen is van, ennek ellenére szerintem rendben van, semmi extra, szép külső, szerény belső. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Yubiri

2014. július 18.

Amikor először beleszagoltam a DM-ben semmi különlegesen finom illatot nem èreztem.. meg se vettem. Aztàn csak olvasgattam itt a pozitìv vèlemènyeket, ès ùgy voltam vele egynek jò lesz alapon kipròbálom, úgyis hamar el fog fogyni. Engem is meggyőzött. Aki szereti a többi Balea tusfürdőt, ezt is szeretni fogja, hatásában ugyanaz,nem szárìt. Sokszor sz arcomat is ezzel mosom. Az illata finom, puha, bùjòs, nyugtatò illat.
Szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

Szeretem :)

kriszti8

2014. július 18.

nagyon kellemes, minden tekintetben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

nagyon kellemes, minden tekintetben :)

anabela

2014. július 17.

az illata természetesen isteni, nagyon jól megidézi az igazi tengerparti, nyári hangulatot, kókuszos-naptejes, a csomagolása is idilli, és a kék szín is ráerősít erre a hatásra. ezt leszámítva nem nagy szám, nem habzik túl jól, nem hidratálja a bőrt, olyan semmilyen, hűsítő, bőrnyugtató hatást sem érzek, de kb. 300 forintért korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

blani

2014. július 17.

Nagyon finom illata van, de egyébként semmi extra. A hűsítő hatását egyáltalán nem éreztem. Ár-érték arányban szerintem megfelelő.

Ophelia

2014. július 17.

Hamisítatlan strandolásos nyaralásos illat! Kicsit nehézkesen habzik, de ilyen illat mellett tőlem olyan is lehetne, mint a víz, 5 csillagnál biztos, hogy nem adok kevesebbet. :)

vador

2014. július 17.

Tényleg eltalálták az illatát, ezért (és csak ezért) be fogok tárazni belőle, pedig megvannak a szokásos Baleás hibái (híg, gyorsan fogy, picit szárít), bár ennyi pénzért ezek bocsánatos bűnök.
Megy a nagyon elfogult 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Megy a nagyon elfogult 5*.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.