Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

manocska8

2014. június 29.

Az igazi hosszú nyaralás a parton estéit idézi fel bennem, mintha a partól érkeznénk a uhanyzóba :) Egy hibája van, hamar elfogy =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

agiv

2014. június 23.

Guszta egzotikus csomagolása van.finom kókuszos illata van.viszont kicsit szárít,de nem baj mert úgyis testápolózok utána.biztos veszek még :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.

kupono

2014. június 19.

Nekem is nagyon tetszik, finom az illata, és igaz, hogy nem sokáig, de fürdés után is szoktam még érezni a bőrömön. Engem nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Pöti

2014. június 19.

Én is beállok a rajongók sorába... :) Krémmániázásom egyik legnagyobb eredményének tartom, hogy leszoktam a tusfürdőkről és átálltam a szappanokra. De ezt muszáj volt kipróbálnom, ráadásul 300 Ft igen baráti ár volt érte. Már az első használattal szerelmes lettem belé. Becsuktam a szemem és esküszöm, hogy a Malibu rumot éreztem magamon... Persze a kókusz viccelt meg, de nagyon finom érzés vele fürdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

krekuci

2014. június 19.

Nagyon szeretem, igazi nyári tusfürdő! Tényleg hűsít és valahogy más lesz a bőröm, mint a többi tusfürdőtől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Adrien92

2014. június 17.

Nagyon jó illata van, napozás után használtam és tényleg hűsítette, felfrissítette a bőröm. 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

sunbazsi

2014. június 17.

Hatásilag nem vettem észre semmi különlegeset, de illatilag megérdemli a maximum pontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

kdóra

2014. június 16.

Nem egy csodaszer, de az illata az nekem a tipikus nyár illata!!! Imádom, és valamilyen szinten hidratál is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

bikkmakk

2014. június 16.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de számomra csak egy átlagos tusfürdő. Az illata nekem nem tetszik különösebben, kókuszra emlékeztet (nem szeretem az édes illatokat). Zuhanyozás után is enyhén érezhető, kevés is elég belőle. Nem szárít, de a frissítő hatásából semmit nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 16.

Audrey80

2014. június 15.

Irtó erős illata van, 3-at vettem DM-es akció keretében. Elhasználom, de nem veszem újra szerintem. A szokásos Balea-minőség, jó áron jó tusfürdő, ezek csak illatban térnek el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.