Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

fruzsicaaa

2014. június 6.

Tenyleg finom kokuszos 'nyarillat'a van, de ennyi az erenye.
Zseles allagu, ami a nedves kezbol hajlamos elsetalni, es eleg sok kell belole egy tusolashoz.
Nem hidratal, nem husit.
Az illata kozel marad a borhoz, nem tolakodo.
Mindent egybevetve egy atlagos olcso tusfurdo, nyaron egyszer megeri kiprobalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

Tenyleg finom kokuszos 'nyarillat'a van, de ennyi az erenye.
Nem hidratal, nem husit.
Az illata kozel marad a borhoz, nem tolakodo.

Natalka

2014. június 5.

Nem rossz-nem rossz, és díjazom a csodás kókuszos naptej illatot, de más előnyös tulajdonságot nem nagyon tapasztaltam... Én nem érzem egyáltalán, h hűsítené a bőrömet, az ápolást, és védelmet sem, meg úgy egyáltalán semmit. Nálam átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

yasmine1122

2014. június 5.

Imádom!!! Ez az illat... minden benne van, ami nyár. Naptej, kókusz, tengerpart illat keveredik és mikor beleszagolok, ott érzem magamat a vízparton, ahogy a napfény és a nyári szellő simogatja a bőröm. :) Azt hiszem jó pár darabot betárazok belőle télre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Zsú17

2014. június 4.

Még nem próbáltam, a nyaralásra tartogatom, de az illata isteni....mmmmm....tengerpart :))) és nap illatú ha van ilyen :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

katica131

2014. június 3.

ez az illat valami isteni :) tipikus kijövök a tengerpartól és döglök a napon-érzés :) imádom! a limitált nyári illatos Balea tusik mellett ő lesz idén a párom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

szilvike94

2014. június 3.

Szerelem van köztünk! Napocska illata van! Másképpen nem tudom megfogalmazni! Elrakom a barnulós időszakra, Balaton vagy strand utáni tusfürdőnek, meg ezt fogom vinni a nyaralásra is, ha addig el nem fogy! Lehet be kéne tárazni belőle. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Ljudmilla

2014. június 2.

Hatalmas puszit küldök a Balea termékfejlesztőinek! Ahogy beleszagoltam, az olasz tengerparton éreztem magam, szikrázó napsütés, homok, végtelen tenger, én meg egy napozóágyon élvezem ezt az egészet :) Be kell majd belőle táraznom, télen nagyon jól jönne, amikor elkap az utálom ezt a borongós szürke időt hangulat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

Princess

2014. június 2.

Imádom!!! Mikor megszagoltam olyan deja vu kapott el.. A görögországi nyaralások illata: homok, tengerpart, sós tengeri víz illat, naptej, és kókusz.. Mióta megvettem szagolgatom egyfolytába, tuti venni fogok belőle, amíg lehet kapni! Jó lenne, ha mindig kapható lenne. Megy a max pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

stallone1946

2014. június 1.

Rettenetesen jó illata van, remélem sokáig elérhető lesz. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Rettenetesen jó illata van, remélem sokáig elérhető lesz. Csak ajánlani tudom!

Kodi

2014. május 30.

Naptej illatú tusfürdő? Nálam ez hiánypótló termék, azonnal meg is vettem, nagyon finom. Óriási ötlet a Balea termékfejlesztőitől! Milyen jó lesz ezt majd télen használni a nyárra nosztalgiázva!
Aki ilyen parfümöt keres, a Jlo Miami Glow, illetve a Sunkissed Glow illatok hajaznak naptej illatra, szerintem neten még elérhetőek. A Miami Glowt nagy dm-ekben még néha látom.
UD: Felfedeztem, hogy ennek a termékcsaládnak van pl.samponja is, a napozószereknél tartják a dm-ben. Nagyon szeretem az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.