Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

poppy

2014. május 7.

Egyet kell értenem @Rose-zal, szerintem is csak a flakonban van naptej illata, fürdés közben és a bőrön pedig az Yves Rocher kókuszos tusijához hasonlít. Meg nem értem miért kell mindenképpen valami fantasztikusat írni a dobozra: "eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait".....igen, de ezt megteszi az összes többi tusfürdőm is. :) Nembaj, azért tényleg jó kis tusi, nyári érzés megvan, doboza baromi szép kék, nincs vele semmi baj...csak ne nézzenek hülyének. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

knoemi88

2014. május 6.

Az első olyan Balea tusfürdő, amiből úgy érzem, hogy be kell tárazni! Fantasztikus, igazi naptej illat,olyan, mint a régi klasszikus, narancssárga Hawaiian Tropic naptejé..Tényleg hiánypótló termék, megőrülöööök az illatáért! És hála a magasságosnak, pont ennek az illata jóval tartósabb, mint a többi Balea tusfürdőé, sőt, nem is szárít, olyan krémes habja van szivaccsal használva, hog y hm....! Újravevős-nagyon-nagyon-nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

csillag

2014. május 5.

Még ezzel sem tudjàk jòvàtenni azt, hogy 2éve megszüntették a tesòjàt a szintén nyàri kiadàsù zöld teàs tusit (limitàlt volt, tudom, de akkor is :D :( ). Pedig ezt is imàdom. Àllandò darabom lesz amìg dübörög a nyàr. Csak ezt fogom venni. 12òra elteltével is érzem a bőrömön. Nem mű az illata. Ìzig-vérig nyàr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

rose

2014. május 4.

Hát sajnos ez is egy olyan tusfürdő, aminek csak flakonból jó az illata. Betegesen imádom a naptejillatot, úgyhogy sokat vártam tőle, de ahogy kinyomom a kezembe, elillan az illat, és valami műkókusznak is rossz illat lép a helyébe. Tusfürdőként nekem kudarcot vallott, most arra használom, hogy alapozás után megmossam vele a kezem, mert a sima szappan nem hozza le az alapozót. Erre bevált, de hát nem ez a fő funkciója :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

riella1994

2014. május 1.

Hát ez nagyon finom illatú és olcsó is. Bátran ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Hát ez nagyon finom illatú és olcsó is. Bátran ajánlom!!

x

2014. április 27.

Én is nagyon kíváncsi vagyok, létezik-e parfüm hasonló illatal, mert ez mennyei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

lucintaa

2014. április 22.

Hát, ettől rögtön elájultam, amikor beleszagoltam! Azonnal a szerelmese lettem, úgy éreztem magam, mintha a tengerparton lennék!! 270 ft?? Limitált kiadású?? Naptejes illat?? "Mi az,hogy!" - gondoltam magamba, és máris bekerült a bevásárló kosaramba. Itthon természetesen, első alkalommal teszt alá került, hogy vajon a hatása is ugyanúgy rabul fog-e ejteni, mint az illata. És igen! Még ez az ellenállhatatlan illat is egész este megmaradt a bőrömön. Nekem hosszútávú hidratálást nyújtott, másnap is éreztem, hogy a rugalmas tapintást. Ezt ki ne hagyjátok, hölgyek, igazi nyári ínyencség!!! :) A Balea egy újabb remek termékkel örvendeztetett meg minket. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

lipstick1005

2014. április 18.

Nagyon megtetszett az illata,a nyárra emlékeztet meg a naptejre,amit imádok.:)Jókedvre derit a szürkébb napokon..na meg tisztit is nem utolsó sorban.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

Dundy84

2014. április 15.

A mindenit! Nekem ez az illat maga a NYÁR! :) Tengerpart, szalmakalap, naplemente, görög frappé...:) sokszor azon kapom magam, hogy a fürdőszobát útbaejtve spontán megszaglászom csukott szemmel, szinte már érzem, hogy nyaralok... :) telitalálat! Ha a többi Balea tusfürdő 5-ös, ez 6-os... Újravevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

ljudith78

2014. április 12.

Jöttem én is ujjongani, és parfümöt, vagy legalább testpermetet, testápolót követelni ezzel az illattal :) Mióta a tavalyi nyaraláshoz az ugyanilyen illattal megáldott 2 in 1 sampont és olajat vittem magammal, azóta nekem ez az illat egyenlő a nyárral.
Maga a tusfürdő hozza a szokásos Balea minőséget, egyértelműen az illata az amivel kiemelkedik a többi közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.