Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

Sheila

2014. április 11.

Egyetértek az előttem szólókkal, szintén megveszek az illatáért. Könyörgök, vki adjon tippet hogy melyik parfümnek lehet ilyen v ehhez hasonló nyári naptej illata, mert a világ végére is elmennék érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 11.

Odil

2014. április 9.

DM-ben felsikítósan megörülős. ^_^
Ha kidobnának ebből az illatból egy parfümöt is, odadobnám nekik lemeztelenített és kiszolgáltatott lelkemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

DM-ben felsikítósan megörülős. ^_^

kitty06

2014. április 7.

Nagyon finom illata van és az ára is kedvező :) olyan igazi nyári illat szóval megvettem és félre raktam nyárra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 7.

Arian87

2014. április 6.

Nekem sem jött be, az illata elég gyengusz. Tök átlagos. Egyetlen pozitívuma az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

black_cico

2014. április 6.

na ennek van mű illata!! nem tetszik, de szerencsére gyenge így hamar elillan.. egyébként franc tudja mire hasonlít, valami kókusz beütés, de nem kellemes egyáltalán, inkább csak elviseli az ember.. a hatása a szokásos Balea minőség, elég híg, kell belőle 5 kiló, így rettenet gyorsan fogy, valahogy ezeket a tulajdonságokat kezdem unni a Balea tusikban, szóval legközelebb más márkát veszek.
a flakon megnyerő, naplemente, pálmafa.. ez mindenkinél bejön, de valahogy nem látom értelmét az egész cuccnak, hiszen szoli után órákig nem ajánlott a zuhanyzás, egy alapos napkrémes vízparti napozás után meg szerintem bármelyik tusfürdő megteszi :D mindegy megint kellett valami új néphülyítés, egyel több eladható kütymüty.
a benzophenone-4-et sem értem benne.. vagyis, hogy tusfürdőbe minek a fényvédő, nem is örülök neki, emiatt arca és intim területekre nem kenem, de gondolom ezesetben valami tömörítő anyagként funkcionál v ilyesmi.. mindegy elhasználom, de többet nem hiszem, hogy megveszem, egynek elment, egy nagyon átlagos tusi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

quika

2014. április 4.

Ilyet még egyik Balea tusfürdőnél sem tapasztaltam: konkrétan egész nap érzem magamon az illatát a reggeli tusolás után. Nem tolakodóan, de ott van a kókuszos illata, ezt imádom, úgyhogy remélem sokáig marad a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

cslb

2014. április 3.

fhuu ez nagyon jóóó :) abszolút nem szárít, hűsítő hatását én sem észleltem.. mindig amikor megszaglászom a nyár jut eszembe.. tengerpart, napsütés ésatöbbi :D imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

sabrirory

2014. március 26.

Mennyei az illata! Mintha naptejjel fürdenék :D Kár hogy limitált!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 26.

Mennyei az illata! Mintha naptejjel fürdenék :D Kár hogy limitált!:(

Hoagirl

2014. március 24.

Imááááááááádom az illatát! Hasonlít az Avon régi Tahitian Holiday parfümjéhez amit azóta is siratok hüpp-hüpp. :( Nekem csak a fürdés közben érezhető az illata, (itt jön még egy hüpp...) a bőrömön utána nem lehet érezni, és egyáltalán nem hűsített, pedig erre kicsit ráparáztam mert én azt az elvet vallom hogy 20 fok alatt tél van, és rettegtem hogy megfagyok tusolás közben a hűsítő hatás miatt, de erről szó sem volt hűsítést nyomokban sem tartalmazott... Viszont nagyon jól habzik, és hát az illata.... Imáááááááááádom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

bogirepcsin

2014. március 24.

hát az illata, az valami isteni! :D biztos vagyok benne, hogy fogok még venni belőle, igazi nyári illat, és a színe is nagyon tetszik :D
az összetevői közt szereplő mentollal kapcsolatban még nem tudom, mit gondoljak, mert egyrészt kevés van benne, minimálisan éreztem, hogy hűsít is
viszont a nap által megpirított érzékeny bőrre lehet, hogy nem a megfelelő választás, ha mentollal irritáljuk, még ha jól is esik a hűsítő érzés.
ennek ellenére jó kis tusfürdővel van dolgunk, engem egyáltalán nem szárított, de más tusfürdők sem szoktak. nem kap 5 csillagot, mert azért nem egy csodaszer, de az ár/érték aránya még mindig kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.