Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2013. október 5.

Kategória:   Ajakápolók

A Balea ajakápló balzsam Aloe Verával intenzíven hidratálja a száraz, érzékeny ajkakat. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Növényi olajjal, Hidro komplex formulával.

barbiii_sz

2014. július 21.

Az összetevői szépek, az illata kellemes vaníliás. Az egyetlen probléma az, hogy nagyon nehezen szívódik be, ragacsos réteget hagy maga után, ezért szájfénynek inkább nevezném, mint ajakápolónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Az illata számomra borzasztó, irritáló és szárított is. A kukában landolt pár használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

zsofi.bosanyi

2013. május 25.

Nekem nagyon bevált. Ha bekenem vele a számat pár óra múlva már használ is. Szuper! 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 25.

liljaa

2013. május 11.

Néhány éve volt egy ilyenem, de nem vált be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Néhány éve volt egy ilyenem, de nem vált be sajnos.

HCS

2013. április 29.

Az ilata nagyon nem jött be, és nehezen szívódott fel, de egész hatásos volt. Ez a tubusos kiszerelés nekem nem jött be. Újravenni nem fogom, igaz nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

szaniblue

2012. október 29.

Ezt az ajakápolót nagyon nem szerettem. Pár használat után ment a kukába. A Carmexen kívül egyébként sem vált be egy ajakápoló sem, de ez volt a legrosszabb az összes közül. Nem tetszett az illata, az állaga, és nem szívódott fel rendesen. Egyszerűen idegesített és rossz érzése volt a számon (pedig nagyon keveset kentem belőle), hidratálni pedig nem hidratált eléggé. Igazából szeretem a Baleát, mindig nézegetem az új termékeiket, az ajakápolóik viszont nem a legjobbak. Próbálkoztam vele, mert szeretem ezt a tubusos kiszerelést, de egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

eleonora.gonda94

2012. július 14.

Eddigi kedvencem. Nekem nagyon sokáig elég volt, igaz nem vagyok az a fajta, aki mindig kenegeti a száját akár óránként is, én csak akkor használom, ha kezdem szárazabbnak érezni. Kifogyott- illetve azt hittem, azóta szétvágtam és annyi maradt benne, hogy még mindig tudom vele kenegetni a szám, úgyhogy mielőtt valaki kidobná az "üres" tégelyt, szerintem megéri szétvágni- venni akartam újra, de nem találtam a boltba, ezért a Balea Urea Ajakápolót vettem meg, vele még barátkozom, de valahogy ez sokkal jobban bevált. az illatát is 100x jobban szerettem, az állagát is és hatásosabbnak is tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

VeraTala

2012. július 1.

Azt hiszem, hármat is elfogyasztottam belőle. Az én számmal csodát tett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Azt hiszem, hármat is elfogyasztottam belőle. Az én számmal csodát tett.

Vikeee

2012. április 19.

Kellemes, de én maradok inkább a "normál" típusnál...meg most már a natur kozmetikumoknál..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Mona01

2012. április 17.

Télen használtam, nagyon szerettem. Jól hidratál és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Télen használtam, nagyon szerettem. Jól hidratál és az illata is kellemes.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.