Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2013. október 5.

Kategória:   Ajakápolók

A Balea ajakápló balzsam Aloe Verával intenzíven hidratálja a száraz, érzékeny ajkakat. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Növényi olajjal, Hidro komplex formulával.

napsugar14

2012. március 31.

Jó kis ajakápoló, de nagyon utálom, hogy nyomni kell belőle a cuccot. Finom az illata, egész jól hidratál, és olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

magnes

2012. március 9.

Olyan, mint a labello, egyre gyakrabban kell kenegetni, hogy úgy érezzem, hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 9.

Manna21

2012. február 12.

Nekem nem vált be, nem használt semmit :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Nekem nem vált be, nem használt semmit :(

Emily

2012. február 8.

Nagyon szeretem a tubusos ajakápolókat, ennek nekem kicsit erős az illata, és elég gyakran kell újra kenni (ez lehet hogy az én hibám, hogy lenyalogatom) de teszi a dolgát, ár- érték arányban szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

Veruska

2011. december 26.

Szeretem ezt az ajakápolót mert jól hidratál és csillogást is ad az ajkaknak...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 26.

Szeretem ezt az ajakápolót mert jól hidratál és csillogást is ad az ajkaknak...

azursatellite

2011. december 11.

Igazán üdítő változatosság, hogy egy ajakápoló végre nem csak fedni képes, ezáltal gátolni a kiszáradást vagy max csak elpárologni minden haszon nélkül, hanem beszívódik és hidratálttá teszi a számat! Az illata semleges.

Update: Sajnos függőséget okoz! - addig jó csak míg folyamatosan kenegetem, ha ezt nem tudom azonnal megtenni ahogy felszívódott, a vészes szárazság tünetei jelentkeznek. Sajnos így már annyira nem is jó, de nem használhatatlan mással kombinálva, azért kidobni nem fogom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

angelscrime

2011. december 11.

Valóban jól hidratál és a kiszerelése is nagyon tetszik, viszont az illata valamiért számomra nagyon kellemetlen. Nem büdös, hanem zavaró, engem irritál, úgyhogy emiatt nem fogom újravenni, de más Balea ajakápolókat ki fogok próbálni, mert a hatása jó.

Szerk.: Sajnos meg kell változtatnom az értékelést, ugyanis rendszeres használat mellett egyenesen kiszárította a számat és úgy hámlott, mintha a szervezetem a kiszáradás szélén állna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

strawberry92

2011. december 1.

Nagyon megszerettem. Tetszik az illata, állaga, hatása ráadásul olcsó is. 2 nap alatt rendbe hozta az extrémen száraz, sebes számat. Biztos, hogy egész télen a táskámban lesz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

BabaCica92

2011. november 25.

Jó illat, kiváló ár, tökéletes összetevők, megfelelő hidratálás! Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

ritaszeged

2011. november 25.

Imádom minden nap használom :) egy picit világosít az ajak bőrén mert tejfehér a színe de ennek ellenére is 5-ös, jól hidratál kellemes az állaga illata, hosszan fejti ki a hatását és az összetevői is szépek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.