Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2013. október 5.

Kategória:   Ajakápolók

A Balea ajakápló balzsam Aloe Verával intenzíven hidratálja a száraz, érzékeny ajkakat. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Növényi olajjal, Hidro komplex formulával.

odzsika

2011. november 14.

Nekem az ára miatt esett rá a választás. És nem csalódtam benne, első használat után hidratáltabbnak érzem a számat. Szerintem finom az illata, és az a plusz kis fény is bejön!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 14.

orchidea8627

2011. november 4.

Hihetetlen, hogy egy ilyen jó minőségű és szuper összetevőkből álló ajakápoló ennyire olcsó legyen. Hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 4.

kim88

2011. október 25.

Tök szuper, finom-krémes az állaga. Aranyos a csomagolása, és nem mellesleg olcsó is. Nincs illata és remekül hidratál!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

Jucccc

2011. október 14.

Nekem valamiért a DM ajakápolói nagyon hatásosak voltak, ez is. Többször is vettem már, leginkább télen, mert jó kis védőréteget képez az ajkakon, így ellenáll az időjárásnak. Tetszik az állaga, jól hidratál, és nem kell belőle egy kilót feltenni, elég egy kevés is. Bátran ajánlanám bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Krikri

2011. október 8.

Valóban kicsit erősebb az illata, de ez csak addig érződik még felkenem. Nagyon jól hidratál. Én személy szerint jobban szeretem a tubusos ajakápolókat, így ezért is a szívem csücske. Szépen lehet adagolni, a Labello nekem valahogy mindig olyan vastagon állt a számon, nekem túl viaszos. Egyszóval: remek kis ajakápoló, ajánlom mindenki figyelmébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 8.

eszter

2011. augusztus 29.

Jól hidratál, nagyon jó árban van, máskor is fogok venni belőle!Érezhetően puhább a szám és később sem szárad ki, szóval szerintem mélyen hidratál!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Aquamarine

2011. augusztus 21.

Imádom a tubusos ajakápolókat, ezért vettem meg ezt is, ha jól emlékszem 350 forintba került, úgyhogy gondoltam egy próbát megér. Nagyon jól hidratál, egy pici csillogást is ad, szóval nekem nagyon bevált, sokkal jobb, mint a kétszer ennyibe kerülő Labello ajakápolók :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.