Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti0607, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és frissítő testápoló gél aloe verával. A könnyű gél állagú testápoló 48 órán át intenzíven hidratálja bőrét. A 90%-ban alea verát tartalmazó ápoló formula frissíti és kellemesen élénkíti a bőrt. Könnyű textúrája gyorsan felszívódik, nem kelt zsíros hatást. Kellemesen ápolt bőrérzetet kelt.

nashko77

2022. február 5.

Az ultimate csodaszerem itthon. Hajra még nem próbáltam, mert arra elég kényes vagyok, de ezen kívül szinte már mindenhol. Égés? Napégés? Bőrirritáció? Cserepes ajkak? Naná. Az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Dorina09

2022. január 19.

Imádom ezt a terméket! Megfelelően hűsít és hidratál, nyáron nálam ez kötelező darab. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

erasm98

2022. január 4.

A pillanat szo legszoszorosabb ertelmeben, pillanatok alatt issza be a borom, es ezt imadom. Hutoben tartom, es mostanaban forro zuhany utan szoktam magamra kenni, nem tudom mifele perverzio ez:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

Palma215

2021. december 11.

Én ezt nagyon szeretem. Kenem bőrre, hajra, az én mindenhol IS zsíros bőröm nagyon imádja, azonnal beszívódik, kellemes az állaga, a hajon nem ragad, nem tapasztja össze, multifunkci is, mi ez, ha nem öt csilag? :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 11.

Gaudanecrosis

2021. december 7.

Én nagyon szeretem. Nyáron használom testápoló helyett. Nagyon jól hűsít, bár tényleg elég lassan szívódik be, felkenés után még egy jó pár percig ragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

fabyen

2021. november 7.

Megvettem, hogy milyen jó kis testápoló lesz ez nyárra, de sajnos nekem is nagyon ragadós így nem szívesen kenem magamra. Égésre nem próbáltam, így nem tudom, hogy ott hogy teljesít. Mivel göndör hajra javasolják, így ott még ki tudom próbálni, hátha így el tudom használni. Addig marad a 3 csillag értékelésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

fanni200005

2021. október 18.

Szándékosan nyaralásra vettem, ha esetleg leégnénk jó lesz a hűtőből kikapni és nyugtatni a bőrt. Sajnos egyáltalán nem vált be, nagyon ragacsos, beletapad a kosz ha esetleg rákerül. Egyik este bekentem magam és másnap délután is éreztem még, hogy ragad rám a ruha. Azért adok neki 2 csillagot mert legalább valamennyire hidratált, de biztos nem veszem újra sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

Cilifreedom

2021. július 15.

Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de a napozás utáni lepirult bőrömmel csodát tett. Szerintem az ára is fantasztikus.
Az is kifejeztetten tetszik, hogy nincs illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Az is kifejeztetten tetszik, hogy nincs illata.

p956

2021. július 4.

Nem szeretem a testápolókat, de ezt a gélt imádom. Akárhányszor a dm-ben járok, mindig betárazok belőle. Kiadós adag, így nagyon jó az ár-érték aránya. Remekül hidratálja a bőröm, de nem zsírosít. Próbaképp elkezdtem a szemöldökömre és a fejbőrömre is használni, és ilyen formában is pozitív a tapasztalatom a termékkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

Marina89

2021. július 2.

Hajmosás utáni hajban maradó krémnek vettem meg, mert ha nem válik be, még mindig marad egy aloés testápolóm. Hajra nem vált be nekem, de kipróbáltam a pikkelysömörös fejbőrömre és szépen nyugtatja anélkül, hogy a hajtövem zsíros hatású lenne tőle. Az illata erős, engem kifejezetten zavar ez a mű aloe illat, de szerencsére gyorsan elillan. Testápolónak nem rossz, de a száraz bőrömnek kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.