Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti0607, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és frissítő testápoló gél aloe verával. A könnyű gél állagú testápoló 48 órán át intenzíven hidratálja bőrét. A 90%-ban alea verát tartalmazó ápoló formula frissíti és kellemesen élénkíti a bőrt. Könnyű textúrája gyorsan felszívódik, nem kelt zsíros hatást. Kellemesen ápolt bőrérzetet kelt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bettina0225

2021. június 30.

Ez a kis csodaszer mindig alapkellék a fürdőszobában. Nem a legkellemesebb illatű és parfümözött is, de ezt elnézem neki, ugyanis csodát művel a száraz testrészekkel. Főként önbarnítózás előtt szoktam használni. Bekenem azokat a testrészeket, amiket a barnító esetleg jobban megfog. Az érdes/száraz könyökeimet pár óra alatt teljesen helyretette. Más krémek/kencék a nyomába se érnek. Eredmény hidratált és puha bőr. Természetesen egy kis ideig ragacsos de ha beszívódik, akkor kellemes hidratált érzetet ad. Sarkak ápolására is tökéletes. Maga a kiszerelés is sokáig elég, lassan egy éve, hogy vettem és még mindig van benne. Ennyi pénzért szerintem ajándék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 30.

tátombák

2021. június 28.

Borotválás után a bőröm belobban, és mindenhol az aloe verát ajánlották rá. Annyi mindent kipróbáltam már rá, de sajnos ez a termék csak egy a sok közül, amit feleslegesen vettem meg, mert semmit nem ér a piros pöttyök ellen. Más testrészemre pedig nem szívesen kenem, mert nagyon lassan szívódik be és sokáig marad utána ragacsos a bőröm. A szagán túl tudnám tenni magam ha használna valamit a magas aloe tartalmával :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

hajni959

2021. június 25.

Nem vagyok nagy rajongója a testápolóknak,de ez a gél szuper. Jól hidratál, kellemes az illata, nagyon jól nyugtatja a bőrt. Kicsit ragacsos, és beletelik egy kis időbe amíg beszívódik. Nedves bőrre szoktam felkenni, úgy gyorsabban beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

marcsuli82

2021. június 20.

Kellemes gél, de kissé ragacsos. Napozás után bekenve hűsít és leviszi a gyulladást. Összességében megfelelő, csak ne lenne ragacsos. Emiatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

budainiki22

2021. június 20.

Véletlenül találtam meg ezt a gélt, de újravevős lesz! 3 hete voltam használtam először, miután megkapott a nap és bekentem vele éjszakára. Kicsit ragacsos igen, de jól esett a hűsítés és reggelre a pirosságot szépen levitte. 🙂
Szoktam még használni a teljes testen, szép, hidratált bőr a végeredmény. Árban és kiszerelésben is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

KoosAlexandra

2021. június 11.

Cgm rutinhoz használom hajzselének, párom testápolóként is szokta használni, mindkettőnknek bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

esztojas

2021. május 29.

Aloe, panthenol és glicerin a kedvenc hidratáló összetevőim, főleg most, hogy a folytonos hiarulonsavazás teljesen kiszárította a bőröm, mert elvonta tőle a vizet... Ez egy verhetetlen kis aloe gél, kár, hogy ennyire büdös.:D Bárcsak kivennék belőle az illatanyagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

muszika

2021. május 19.

Használom a hajamra, de bőrre is. Nem szeretem, hogy parfümös de ettől eltekintve jó terméknek tartam, ha nem vagy érzékeny a parfümös dolgokra a tested bármely részén akkor ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

bluejay8

2021. április 13.

Hullámos, alacsony-közepes porozitású hajamra (2B) használom leave-inként, azt hiszem szereti a hajam, habár a ragacsos állaga miatt talán jobban szöszösödik tőle a hajam.. viszont fényes lesz tőle és fürtösebb :) A kiszerelése mondjuk nekem nem a legpraktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

clark

2021. április 12.

Árbajnok termék - univerzális felhasználással. Testápolónak kicsit ragacsos - de merem remélni csak a magas aloe tartalma miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.