Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti0607, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és frissítő testápoló gél aloe verával. A könnyű gél állagú testápoló 48 órán át intenzíven hidratálja bőrét. A 90%-ban alea verát tartalmazó ápoló formula frissíti és kellemesen élénkíti a bőrt. Könnyű textúrája gyorsan felszívódik, nem kelt zsíros hatást. Kellemesen ápolt bőrérzetet kelt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vikofrivia

2021. április 4.

Bajban vagyok, mert számomra iszonyú büdös wc illatosító szaga van, az igazi aloe vera illatához köze sincs számomra, viszont a hatását nagyon szeretem. Legfőképpen borotválkozás, gyantázás után használom, de tervezem kipróbálni hajra is. A szaga miatt a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

susi95

2021. április 4.

Ez egy csodaszer! Mindenre jó, nagyon tetszik. Kézre, hajra, arcra, testre, a legjobb, amit valaha próbáltam. Az illata is nagyon kellemes. Borotválkozás után nyugtatja, hűsíti a bőrt, használatával kevesebb lesz az irritáció. Véletlenül akadtam rá, de alapkellék lesz innentől. Remélem még jó sokáig lehet majd kapni. Az ára is teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

jibjab

2021. április 4.

Kellemes, gyorsan beszívódik, hűsít, nyugtat. Ár-érték arányban szuper. A nagyon száraz bőrrel többszöri használat után birkózik meg, de nappali testápolónak vagy nyárra tökéletes. Éjszakára inkább testesebb krémet kenek magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 4.

BongoOrsi

2021. február 11.

Imádom termék! Remélem soha soha nem fog eltűnni a bolt polcairól. Jó párszor sikerült leégetnem a bőrömet a napon, volt hogy a szoláriumban, mindig megmentett a kínok kínjától, szőrtelenítés után is mindig ezt kenem a bőrömre, és nincsenek piros kipattogzások, irritáció, bennmaradós pakolásnak is használtam már a hajamra, nagyon jól hidratálta, puha lett tőle, könnyen fésülhető. Egyszóval nekem ez a gél egy kis megmentő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Nymphea

2021. február 6.

Nagyon hasznos kis termék a legforróbb nyári napokra, amikor csak ezt bírja elviselni a bőröm zuhanyzás után. Az elején egy picit ragad, de ez seperc alatt megszűnik, és valóban hidratálja feltölti a bőrt. Napégésre is bejött egy kis hűtés után meg főleg. Tuti nyárra is veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

bogcsii

2021. január 25.

Csodaszer, a páromnak a fejbőrén kijött valami allergiás reakció egy sampon miatt, használt szteroidos krémeket is és semmit se hatottak, aztán rá kentem ezt a fejére bele massziroztam és másnapra elmúlt neki a pirosság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

sildi

2021. január 18.

Szuper ár, kell neki egy kis idő, mire beszívódik és elmúlik a ragacsos érzet, de többfunkciós és sokáig elég. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

Lolychan

2020. október 14.

Nyaraláshoz kerestem egy aloe gélt, leégés ellen. Meg is lepődtem, mikor megláttam a DM-ben ezt a fajtát. Olcsó és nagy kiszerelés, így nem volt kérdés, hogy jön velem. Remekül hűsíti és gyógyítja az égett bőrt. Én a hűtőben tároltam, úgy még jobb volt a hatása. :) Felkenés után ragad egy pár percig, de utána nyoma sem marad. :) Remélem nem limitált. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

noodles

2020. október 10.

Nagyon jól hidratál, bár egy kicsit ragacsos érzést hagy maga után. A hajamra is szoktam hajmosás után tenni és szép puha lesz tőle. Borotválkozás után is lehet használni, a bőr pirosságát szépen lehúzza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

Miruska

2020. október 7.

Érdekes az állaga. Először ragacsos, de hamar beszívódik. Nekem olyan semmilyen ez a gél állagú testápoló. Biztos, hogy elhasználom, de csodát nem várok tőle. Remélem változik iránta a lelkesedésem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.