Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sophianne, Módosítva: 2016. március 7.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dús hatás és védelem. Ápolás és védelem az elnehezedő és szálló hajnak. Dús hatást kölcsönöz. Rögzítő hatású. UV-szűrővel és ápoló hatású panthenollal. A hajszárító melegére fejti ki hatását.

Spvirgi

2018. május 29.

Szeretem pont. Teszi amit ígér. Finom az illata is..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Szeretem pont. Teszi amit ígér. Finom az illata is..:)

Larael

2018. április 23.

Már csak azért is jár az 5 csillag, mert dm-bn ez az egyetlen anti frizz termék. Nem azt mondom, hogy csodát tesz, de az biztos, hogy segített a kb 2 centis frizz rétegen ami általában körülveszi hajkoronámat (mint másnak a legdurvább esős napon, nekem úgy nézett ki a hajam). Nedves hajra fújtam, és egészen sokat kell használni belőle. Érzetre kissé ragacsossá teszi a hajat először, de szerintem ez az, ami elősegíti az összhatást. Aki szálló, bondorodó szálakkal küzd, annak mindenképp megér egy próbát. Az illata is király, a kiszerelése praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

szirmusz

2018. március 24.

Hővédőt szerettem volna venni, siettem/figyelmetlen voltam, és itthon vettem észre, hogy nem is hővédőt vettem, hanem ezt a dúsítót. Hónapokig használatlanul állt a polcon, aztán néhány hete gondoltam kipróbálom. Nedves hajra fújtam belőle 3-4 pumpálásnyit, utána még a szokásos rutin: egy kis olaj a hajvégekre, fésülés, majd szárítás. Nagyon tetszik a hatása, ad egy kis tartást, dúsít és szerencsére nem zsírosít. Valószínű újra fogom venni, ha elfogy, és bekerül a hétköznapi rutinomba is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Easy Come Easy Go

2017. október 29.

Annyira szerettem volna szeretni. Az itteni vélemények alapján került a kosaramba. Göndör hajam van, amit ritkán kiszárítok, ehhez kerestem valami könnyed hajformázót, ami volumennövelő és párataszító is egyben. Első tapasztalat: nagyon nehezen bírtam a kefét végighúzni a tincseimen, mintha összetapasztotta volna a hajamat, pedig nem raktam rá sokat, komolyan. Végül a frizurám jó lett, a dús hatás pipa, de másnap már moshattam volna a hajamat. Lelapult, lezsírosodott. És a párataszító hatását nem is bírtam tesztelni, de ezek után nem is fogom. Sajnos kuka, még jó, hogy nem került sokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

BerryAnNa

2017. szeptember 21.

Nem igazán vált be, de elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nem igazán vált be, de elhasználtam.

PSGy

2017. augusztus 8.

Már egy ideje megvásároltam,de most újra elkezdtem használni és imádom! Szép tartást ad a hajamnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

knoemi

2017. július 23.

A fodrászom használta először a hajamon, meglepően jobb eredményt érve el vele, mint korában bármilyen hajhabbal. Bátran ajánlotta a megvételét, mert nagyon elégedett volt a vendégek visszajelzéseivel. Az én véleményem szerint szuperül dúsít, tartást ad, de vigyázni kell a mennyiséggel, mert picit zsírosítja a hajat, emelett nekem enyhe viszketést is okozott. Ár-érték arányban ideális választás, de a szórófeje nem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

nmethkitti

2017. június 8.

Kedvenc lett. Fésülés után össze-vissza szállt a hajam, lapos is volt a hajtöveknél. Az illata nagyon jó, sokáig kitart és teszi a dolgát. A hajam szépen fénylik is tőle, a hajvégeket megemeli. Már hónapok óta megvan, pedig minden hajmosáskor használom és csak a felénél jár. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

trollkors

2017. április 7.

Update: Azóta is használom, és még mindig imádom ^^ A hajam gyönyörű, fényes, és pihepuha lesz tőle, és mintha kevésbé zsírosodna. Ha elfogy, mindenképp újra veszem!

Pontosan ugyanúgy jártam, mint eszternemeth96! :D Nem tudom, ugyanott vásároltunk vajon vagy így etetik be a sietős emberkéket. Épp a buszomra tartottam, beugrottam a dm-be, szükségem volt néhány holmira, gondoltam beruházok egy hővédőre is, csak a kiírást néztem, lekaptam és fizettem, és csak itthon jött a döbbenet, elég mérges voltam, de kipróbáltam, és tényleg szuper. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

pulsepattern

2017. március 9.

Nagyon király kis termék, szép volument ad a hajamnak, van hogy még szárazon is használom, hajszárítóval szárítok rajta és úgy is működik.
Annyi hátránya van, hogy elég hamar zsírosodik tőle a hajam, és a szórófeje sem valami jó, mert egy lyukból jön a lötty és nem oszlik el rendesen a hajtövemen. Ezt úgy orvosoltam, hogy kicseréltem egy másik szórófejre és így már tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.