Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sophianne, Módosítva: 2016. március 7.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dús hatás és védelem. Ápolás és védelem az elnehezedő és szálló hajnak. Dús hatást kölcsönöz. Rögzítő hatású. UV-szűrővel és ápoló hatású panthenollal. A hajszárító melegére fejti ki hatását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

reginasky

2017. január 12.

Fodrászom tanácsolta, hogy hajhab helyett használják valamilyen hajtő emelő sprayt, mert a hab nagyon szárítja a hajamat.
Jó váltás volt. 😊
A KM-n néztem körbe, ki mit ajánl, e mellett döntöttem.
Az illata fantasztikus, nagyon-nagyon tetszik.
Szépen dúsítja a hajamat, nem ragacsos.
Örülök, hogy rátaláltam erre a termékre!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Jó váltás volt. 😊
A KM-n néztem körbe, ki mit ajánl, e mellett döntöttem.
Az illata fantasztikus, nagyon-nagyon tetszik.
Szépen dúsítja a hajamat, nem ragacsos.
Örülök, hogy rátaláltam erre a termékre!

eszternemeth96

2016. október 14.

Hővédő sprayt szerettem volna venni, és véletlenül ezt emeltem le mellőle a polcról, itthon vettem észre, hogy rossz cuccot hoztam el. Gondoltam, ha már megvettem, elhasználom. Hajszárítás előtt fújtam a hajamra. Szépen megemelte a tövét, nem nehezítette el, szárító hatást sem érzek. Ebben a nyirkos, lelapulós időben pont jól is fog jönni, úgyhogy érdemes volt mellényúlnia polcon.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Vicus

2016. június 10.

Jó illata van, tényleg dúsít, de kissé szárítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Jó illata van, tényleg dúsít, de kissé szárítja a hajat.

Sophianne

2016. február 22.

1 hete sikerült beszereznem a DM-ben. Illata nagyon kellemes, igazi fodrász utáni hatást kelt. Nekem áll alá érő hajam van, aminek a tövét tökéletesen megemeli, és nem lapul le. Sok van benne, keveset kell belőle fújni így sokáig elég lesz. A hajamat nem ragasztja össze. Újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.