Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Egyéb

Biocid termék (0,2 % Biocin Hatóanyag).

nyuszikutya23

2017. október 9.

Praktikus kiszerelés, és remek hatás. Kicsit erős az illata, de mindig van belőle a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Banszky

2017. július 4.

Én inkább telefonom letörlésére használom,mert sajnos igaz ami igaz,viszem magammal még a WC-re is. :( A pár hónapos kisfiammal együtt persze,mert jön utánam mindenhová és előszeretettel kapkodja be a telefonomat a nagy fogzási időszakban. Így nekem nagyon jó szolgálatot tesz amellett,hogy fertőtlenít még tiszta lesz az üvege is a mobilomnak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Black Fairy

2017. június 27.

Jól tisztít, bár kicsit ragacsos érzetet hagy, a méret és az anyag megfelelő, az illata alkoholos, mint a kézfertőtlenítőjüknek, az ára jó, és az "új" verzió (amit a boltban mostanában kapni lehet) már vegán....Nekem ez a kedvenc ilyen jellegű termékem - és szintén használom tárgyak fertőtlenítésére is esetleg, ha úgy van. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Mandy133

2017. május 2.

Jól tisztít, a mérete is megfelelő, az illata kicsit sok, bár én néha telefont és egeret is tisztítok vele...arra is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Ella

2017. április 24.

Nem rossz, nagyok a lapok és jó, hogy barázdált, de az "illatát" nem nagyon szeretem. Egy árban van a JimJams antibakteriális kendőjével, ezért ha előbbi nincs, akkor szoktam a Baleásat vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

dalmuska

2017. április 23.

Olcsó, bár nem bánnám ha lehetne nagyobb kiszerelésben kapni, mert nálam nem tart sokáig, tekintve, hogy állandóan ezzel törölgettem a kezeimet. Nem csípett, nem szárított, nem ragadt a kezem a kendő használata után. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

szanii

2017. április 19.

Rendszeresen van kézfertőtlenítő a táskámban, így ezt csak azért vettem, mert már kiakartam próbálni ezt a kendőt. Cipőmet is szoktam vele tisztítani, néha a szemüvegemet, a laptop egeremet, kevésbé a kezemet. De kitűnő termék, örülök hogy 99,9%-os. Én maradok kézfertőtlenítés terén a 100%-os ipari kézfertőtlenítőnél. :D De olcsó, jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

barnabogi

2017. február 18.

Nagyon szeretem, kézitáska-barát méretű, olcsó, bár én nem arra használom amire kéne. Azért van nálam mindig,hogy ha napközbe nagyon koszos/sáros lenne a cipőm,akkor le tudjam tisztítani. Erre tökéletesen megfelel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

levendulalány

2017. január 27.

Szerintem ez az egyik legjobb kéztörlő kendő, nagyon szeretem, mindig van nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

bettina28

2017. január 11.

Szerintem kifejezetten büdös és a kendők sem elég nedvesek. Nem éreztem úgy hogy kellően tisztítaná a kezeimet. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract