Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Egyéb

Biocid termék (0,2 % Biocin Hatóanyag).

sword

2016. szeptember 13.

Szerintem már minden jót leírtak előttem erről a kendőcskéről. Csak ismételni tudom: full univerzális, tisztít és fertőtlenít :-), megfizethető, minőségi, retikülbarát méretű, stb. stb. Lényeg a lényeg: alapvető cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

orybea

2016. július 5.

Remekül lehozza a makacs koszt is a kézről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Remekül lehozza a makacs koszt is a kézről.

Erina

2016. június 16.

Tisztaság mánia elengedhetetlen kelléke. Mindig van a táskámban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

Tisztaság mánia elengedhetetlen kelléke. Mindig van a táskámban.

LathatatlanOzike

2016. május 4.

Szerintem a szagával ölni lehetne. Ezt a címet tudnám adni neki: "Merénylet önmagam ellen".
Viszont! Amilyen rosszul kezdődött, olyan jól végződött. Jól tisztít, jó a kendők nagysága, praktikus a csomagolása a mérete miatt. Nincs ragacsos érzet.
Maradok a Babydream felpattintós változatánál, mert az még ennél is praktikusabb, de teljesen oké a Balea törlőkendője is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

hnikolett

2016. április 8.

Minden kistaskaba ott a helye! Taskabarat, raadasul jo is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 8.

Minden kistaskaba ott a helye! Taskabarat, raadasul jo is!:)

csibike100

2016. április 7.

Nagyon jó termék, praktikus, nem hagy ragacsos érzetet maga után, nem csíp, és az illata is tűrhető. Sokszor kisegített már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Kbabus

2016. január 14.

A kategóriában a legjobb számomra. Árban is meggyőző, nem csíp, nem túl vizes, nem folyik a tartója, nem szárad ki hamar...egyszerűen nem tudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

vargacilii

2015. november 16.

Mindig van a táskámban egy csomaggal belőle, mert sokszor jól jön, amikor nincs szappan/víz. Nekem utána kicsit ragad a kezem, de legalább tisztít. Az illata nem túl kellemes, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

lenochka

2015. szeptember 2.

Az ára nagyon kecsegtető bár le volt értékelve, de úgyis csak 200 Ft volt. Sajnáltam volna ennél többet kiadni ezért mert csak 10 darab van benne.A koszt könnyen eltávolítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Szaszmancs

2015. július 19.

Kategóriájában a legjobb. Utálom a zselés fertőtlenítőket, mert azoktól olyan érzésem van, hogy csak mázolom a koszt a kezemen, emiatt a kendős megoldást eleve jobban szeretem, mert van mibe beletörölni a koszt. Eddig viszont egy olyan kendős kézfertőtlenítővel sem találkoztam, aminek ne lett volna valami bibije. Vagy büdös, vagy rossz anyagú, vagy drága. Itt szerencsére egyik sem játszik, úgyhogy most már csak ezt veszem. Egyébként elég univerzálisan használható, ha út közben koszos lesz a cipőm, ezzel törlöm le, a laptop billentyűzetét is ezzel tisztítom meg néha és még sorolhatnám mi mindenre használtam már :D Tuti cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract