Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Egyéb

Biocid termék (0,2 % Biocin Hatóanyag).

szaboka79

2013. december 12.

Nagyon szuper, tökéletesen fertőtlenít, annyiban másabb a "társainál", hogy van benne aloe vera, így talán kevésbé szárítja ki a bőrt. Az ára meggyőző. Kisgyerekeseknek alapdarab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Bebek

2013. november 7.

Utazáshoz vettem. Praktikus, pici, olcsó, jó. :) És külön jó pont, hogy jó a zárókája is, mert sajnos találkoztam már olyan termékkel, amit nem lehetett rendesen visszazárni és kiszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

kalmaniki

2013. szeptember 26.

Nagyon praktikus, olcsó, sok szituációban jön jól egy ilyen kis törlőkendőcsomag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Nicu

2013. szeptember 26.

Irodában használom én is, nedves, strapabíró, jól visszazárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Irodában használom én is, nedves, strapabíró, jól visszazárható.

Laura19

2013. szeptember 17.

Én tesi után hónaljtörlésre szoktam használni. Elég alkoholos szaga van, és csak 10 db-os, de megszünteti az izzadt érzést, szóval ötös. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

sabrirory

2013. július 7.

Nemrég szereztem be egy csomaggal. Tényleg jobb, mint a tubusból nyomogatós fajta. Nem ragad és gyorsan elillan a nedves érzés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

szreka

2013. július 1.

Én is jobban szeretem, mint a gélt, ettől nem ragad a kezem használat után és szerencsére nincs erős illata és az is hamar elillan. Kár, hogy nincs belőle nagyobb kiszerelés, így gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

cirrus

2013. június 2.

A gél annyira nem jött be de ezt nagyon szeretem. A kezemre igen ritkán használom, de tárgyak (pl irodai billentyűzet, egér, telefon) fertőtlenítésére nagyon szeretem. A visszazáródása is egészen jól működik, a hasonló cuccokhoz (babapopsitörlő) képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

Mackólány

2013. június 2.

Ilyen mindig kell a táskába! Hasznos, jobb szerintem mint a gél. Nagy kedvenc lett, utazás során praktikus :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

kozlokova73

2013. május 14.

Nyaron szoktam hasznalni,mert szagtalan. Kicsit igenyelnem,hogy nedvesebb legyen,de semmi baj,igy is megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract