Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Egyéb

Biocid termék (0,2 % Biocin Hatóanyag).

andrej

2013. március 9.

A zselés fertőtlenítő mellett jó, ha van egy ilyen is a táskámban, így át tudom törölgetni vele a "gyanús" felületeket, vagy a kezemet, ha épp nincs más.
Az illata szokásos fertőtlenítős (mi mást is várhatnánk), de szerintem egész kellemes, nem zavaró.
Most 199 Ft a DM-ben, úgyhogy beszerzek még párat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Most 199 Ft a DM-ben, úgyhogy beszerzek még párat. :)

Majkee

2012. december 10.

A zseléről váltottam át a kendőre, mert az előbbiből akármilyen kis mennyiség is valami elképesztően szárította a kezem. Ez a törlőkendő nem hogy nem szárít, de mintha kicsit ápolná is a bőröm; ráadásul univerzálisabban is hasznosítható, mivel végszükség esetén például egy wc-deszkát is át tudok vele törölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

mili

2012. november 5.

Nekem is van mindig 1 a táskámban arra az esetre, ha el kell mennem nyilvános helyen a wc-re. Ma vettem meg belőle a 2. csomagot, az ára 199 ft volt. Engem az illata se zavar, alkoholos mint a fertőtlenítőké általában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 5.

rmonika74

2012. szeptember 17.

ha olyan útra készülök - főleg gyerekkel -, ahol nem biztos, hogy tudok kezet mosni, mindig van a táskámban egy csomaggal. sajnálom, hogy a dobozos verizója megszűnt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

hemish77

2012. március 21.

Nagyon elégedett vagyok vele.
Ha kénytelen vagyok nyilvános helyen elmenni a wc-re az ülődeszkát körbetörlöm vele. Egyszer berepült egy légy is a fülkébe. Ott zizget a letörölt ülődeszka fölött, de nem szállt rá.
Engem meggyőzött!
A bőrömre nem használnám, de ahhoz hogy fertőtlenítsem a wc deszkát ahhoz rendben van!
A bőrömre a sensitive (rózsaszín csomagolású törlőkendőt használom, az remek)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Nagyon elégedett vagyok vele.
Engem meggyőzött!
A bőrömre a sensitive (rózsaszín csomagolású törlőkendőt használom, az remek)

natasa

2012. március 19.

Általában van egy a táskámban. Hasznos nagyon. Az előttem szólóval egyetértek, szerintem is pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 19.

szappanka

2012. március 19.

érezhető a fertőtlenítős-alkoholos illat, de azért nem zavaró, plusz mi mást várhatnánk egy antibakteriális kendőtől... a kendők mérete pont jó, nem szakad el, nem túl nedves, nem túl száraz. a célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract