Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: dori0509, az összetevőket feltöltötte: lisbeth10, Módosítva: 2021. március 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult formula!

Hidratáló szérum vízhiányos bőrre hialuronsavval

Extra adag hidratálás a száraz, kimerült bőrnek: hosszan tartóan biztosítja a bőr számára szükséges optimális vízkészletet, erősíti a védekező képességét és csökkenti a kisebb ráncokat. E-vitamin tartalma védi a bőrt a szabadgyökökkel szemben, melyek a bőr idő előtti öregedését okozzák.

Vegán

HAnita91

2017. április 4.

Elfogyott az arckrémem, de most valami olcsóbbat szerettem volna venni. Itt KM-en mindig előre utánajárok, hogy milyet vegyek. Most viszont nem volt időm. Így lekaptam a polcról ezt. Úgy voltam vele, hogy ennyi pénzért megér egy próbát. És nagyon örülök, hogy emellett döntöttem! Imádom! Reggelre egy picit fényes lesz a bőröm, de mivel úgyis arcot mosok sminkelés előtt, így engem nem zavar, cserébe pihe-puha lesz az arcom és élettel telibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Kesudio

2017. április 3.

Testvérével, a krémzselével együtt használom. Nappalra a krémet, éjszakára a szérumot. Illata finom, kevés elég belőle. Nem szívódik be egyből, így kis mennyiséget is könnyen el tudok oszlatni az arcomon. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, ezért nem használom reggel, de éjszakára nem zavar és szuper. Nem árt ha kicsit intenzívebb ápolást kap a bőröm miközben pihen. :)
Előtte az Alverde Zell szérumát használtam. Ugyanez a ragacsos érzet megvolt. Gondolom ez nem a termék hibája, azért ilyen, mert szérum. Az Alverdével is meg voltam elégedve, de ez jobban tetszik, tekintve, hogy vízalapú, úgyhogy Alverde lecserélve. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

Sunnyvagyok

2017. április 3.

Kerestem valami könnyed hidratálót zsíros bőrre, ami sminkalapnak is jó.
Nagyon szeretem, hogy nem zsírosítja el a bőröm! Elég egy pumpálásnyi, hamar beszívódik és nagyon jó rá sminkelni!
Maradok nála tavasszal / nyáron! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Kerestem valami könnyed hidratálót zsíros bőrre, ami sminkalapnak is jó.
Maradok nála tavasszal / nyáron! :)

Jotunderkeresztanyu

2017. március 20.

Valóban mintha segítene egy kissé ,,felpumpálni" az arcomat, kissé ragadós textúrájú, de engem nem zavar, újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

fannifarfalla

2017. február 12.

Anno azért vettem meg, mert a homlokomon megjelentek apróbb ráncok és gondoltam, hátha még visszafordítható a folyamat, ha jól hidratálom az arcom. Kijelenthetem, hogy ez a termék segített abban, hogy szinte teljesen eltűntek a ránc-kezdemények (persze ezzel nem azt mondom, hogy csodaszer a ráncokra, de a kialakulás "kezdeti fázisában" jól használható). Mára már a napi arcápolási rutinom elengedhetetlen részévé vált ez a szérum, szép hatása van, táplálja a bőrt és sokszor nem is kell hidratáló krémet használnom a felvitelét követően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

czetterjuli

2016. október 19.

Sajnos úgy néz ki, hogy én leszek az ünneprontó. A megújult formula volt meg, elhasználtam a harmadát, nyáron jól esett, mert könnyű az állaga. A hidratálása elmegy, de ezt még megbocsátottam, mert mindig krém előtt használtam, így jó kiegészítő volt. Egy éve vettem, de nyár óta nem használtam, mert akkor állt be a rutinom és e helyett mást használok. Ha akkor értékelek, adtam volna 4 csillagot. DE. Néhány hete használtam egy tisztító maszkot, és egy kicsit kiszárította a bőröm, gondoltam akkor előveszem ezt, mert kell az extra hidratálás. Másnap reggel az EGÉSZ arcom tele volt bumszlikkal, olyan volt, mintha a létező összes pórusom megtelt volna (a maszkot használtam már korábban is, és még sosem okozott gondot, és minden más is változatlan volt, így biztos vagyok benne, hogy ettől). Egy hétbe telt, mire kitisztult. Azóta már kidobtam. Sajnálom, hogy így alakult, mert jól kezdődött a dolog, de úgy néz ki, érzékenység alakult ki nálam (ez már előfordult velem). :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

noori

2016. szeptember 7.

Jó szérum ez, kánikulában önmagában is elmegy, amúgy meg hidratáló krémmel együtt használom. Nem nehéz, nem zsírosítja a bőröm, ellenben jól hidratál, és egész sokáig kitart. Meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

kova

2016. augusztus 29.

Nagyon szeretem ezt a szerumot. Eszreveszem a hatasat, kisimul az arcom, nem zsirosit, pattanast sem okoz, viszont szepen hidratal. Szerintem ezt fogom hasznalni, amig van, nagyon elegedett vagyok vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

illesbb

2016. július 25.

Elég jó kis szérum. Mivel kombinált a bőröm (nyáron t-vonalban eléggé zsíros is) nem akartam hidratáló krémet használni nappalra csak szérumot. Eddig az Alverde Zell Aktiv szérumot használtam, de gondolom az alkohol miatt, az kiszárította egy kicsit az arcom, ezért erre váltottam le. Nappalra tökéletes és smink alá is használható. Estére pedig ezt a szérumot a Balea Aqua arckrémmel egészítem ki, így a szárazság eltűnt, de mégsem túl zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

ursuska

2016. július 11.

Még télen vettem kiegészítő hidratálásnak (hialuronsav tartalma miatt esett rá a választásom-valami költségkímélőt, de nem teljesen haszontalant kerestem), most nyáron viszont magában is képes megállni a helyét nálam.Télen szokatlanul vízhiányos bőr után, most alig akar beszívódni más (főleg negyven fokban), de ennek könnyű,már-már vízszerű állaga van, ami könnyen beszívódik, általában elég az egy pumpálásnyi. Így most hidratálónak használom. Csupán 30 ml, de nem fogy olyan gyorsan, mint, ahogy számítottam. Most lehet nem veszem újra, valami más felkeltette az érdeklődésemet, de megjegyzem ezt a kis krémet, mert elégedett voltam vele és valószínű, hogy újraveszem valamikor. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol