Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: dori0509, az összetevőket feltöltötte: lisbeth10, Módosítva: 2021. március 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult formula!

Hidratáló szérum vízhiányos bőrre hialuronsavval

Extra adag hidratálás a száraz, kimerült bőrnek: hosszan tartóan biztosítja a bőr számára szükséges optimális vízkészletet, erősíti a védekező képességét és csökkenti a kisebb ráncokat. E-vitamin tartalma védi a bőrt a szabadgyökökkel szemben, melyek a bőr idő előtti öregedését okozzák.

Vegán

stripedpanda

2020. március 25.

Használom már több, mint egy hónapja és nagyon bevált. Akár önmagában is elegendő, jól hidratál. Az itteni jó vélemények hatására vettem meg egyébként. Külön szeretem sminkalapként használni, mert enyhén ragacsos marad az arcomon, így az alapozót hamar fel lehet rá vinni, sőt még kevesebb is kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Enne

2020. március 25.

Szerk.: Bevált!!! Nagyon szeretem, továbbra is mindennapos használatban van nálam, és rájöttem, hogy az én bőrömnek jelenleg (hideg időben) sincs szüksége nehezebb hidratálóra, mert amikor egyszer-egyszer testesebb krémet használok, kipattog a bőröm. Aztán visszatérek erre + az aloe vera gélre, és minden rendbejön. :) Újra fogom venni!

2019. 12. 22.
Nagyon tetszik! Még csak egy hete használom, de már nagyon szerettem volna írni róla. Még a nyáron vettem, de csak most került sorra, végre elfogytak a megkezdett hidratálóim. Az összetevői csodálatosak, szinte semmi plusz vagy fölösleges nincs benne, imádom az ilyen minimál-összetevős dolgokat. A csomagolása, adagolófeje exkluzív, meglepően igényes ezer forintért. A "krém" könnyű, vizes állagú, mégis nagyon könnyen túladagolható. Többször is úgy jártam vele, hogy úgy tűnt, beszívta a bőröm és éjjel ráragadt az arcom a párnára. Ezt még ki kell tapasztalnom. Nekem nem túl száraz a bőröm és nappalra amúgy is körömvirágos arckrémet használok, így éjszakára ez pont tökéletesen hidratál. Reggelre szép egységes, kipihent a bőrképem tőle, mély ráncokkal nem kell megküzdenie, mégis szépen feltölt. Illata minimális, szinte teljesen elhanyagolható. Rajongok érte, remélem, így is marad. 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

2019. 12. 22.

Kittyki

2020. március 25.

Használtam 1-2 hónapig. Az elején jót tett a bőrömnek, de ahogy bejött a száraz, hideg, esős időjárás kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Moneesz

2020. március 25.

Annyira, de annyira bíztam ebben a szérumban, az itteni jó vélemények alapján csaptam le rá. Az állaga tökjó, jól hidratált, nem hagyott ragacsos érzést. Aztán a harmadik napnál miután bekentem az arcom vele, égni kezdett bőröm, es piros foltok jelentek meg az arcomon. Valószínűleg valamilyen összetevőt nem bírhatok, sajnálom hogy így alakult, tovább kutatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Boudica

2020. március 23.

Nem tudom miért vártam ilyen sokáig a véleményezéssel, annyiszor vettem már újra. Én is csak ismételni tudom amit előttem írtak. Ez egy kis csodaszer. Zsírosodó bőröm van, nem szeretem a nehéz krémeket, hidratálókat. Ez a kis csoda könnyű, vízállagú és nagyon gyorsan beszívódik. Télen, nyáron tökéletesen hidratál, simává és egységessé teszi a bőröm, nem zsírosít, nem irritál. Egységessé és egészségessé teszi az arcbőrt és nagyon kellemes érzést hagy maga után. Amíg kapható, újravásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

Reci81

2020. március 22.

Ez a krém egy csoda, föleg ennyi pénzért, hihetetlen... 5* Zsirosbörüeknek mindnképp és még hidratàl is, nem mellesleg az összetevök is egész szépek. Csodaszer!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

Mantra

2020. február 24.

Hiába van másik hidratálóm egyszerűen nem bírtam ellenállni ennek az összetételnek és az árának. Este használom általában, a bőröm csak úgy issza, tökéletesen beszívódik és kellemes érzetet hagy maga után. Jól hidratál, de ha húzódik vagy szárazabb a bőröm, akkor használok mellé táplálóbb krémet is. Nyárra viszont biztos elég lesz önmagában is. Szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Niador

2020. február 20.

Még csak rövid ideje használom, de ennyi idő is elég volt ahhoz, hogy meggyőződjek a csodaszer mivoltáról. Kellemes állaga van, kevés is elég belőle, nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, ami utána puha lesz. Ami nálam nagy előny, hogy nem lesz tőle a nap folyamán sem zsírosabb a bőröm, és a csúnyán nézős szemöldök közti kis ráncomat is képes eltüntetni. Alapvetően minden krémtől kiütéses lesz az arcom valamilyen formában, ezért a kezdeti lelkesedést követően pár nappal később felhagyok minddel, ezt viszont már 2 hete használom, és nagyon jónak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

WednesdayAddams

2020. február 15.

Atyaég, én nem tudom mi van ebben, de valami hihetetlen mennyire szereti az arcom. Már a harmadik kis tubussal(?) használom, amikorra a legtöbb hidratálótól már besokall a bőröm és tiszta pattanás leszek meg még zsírosabb, de ettől nem, pont az ellenkezője. Gyönyörű, sima, feltöltött, élettel teli éa pihe-puha lesz tőle a bőröm, egységesít és nem okoz pattanásokat, nem zsírosít.
Így hidegebb időszakban reggel-este használom - sminkelni is csodásan lehet rá -, nyáron pedig csak esténként, mert akkor azért nappalra a fényvédővel együtt már tényleg sok lenne. Sokáig elég rendszeres használattal is, olcsó, finom illatú, több nekem nem is kell. Teljes szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

slytherclaw

2019. december 30.

Évek óta használom kisebb-nagyobb kihagyásokkal, már az előző verzióját is nagyon szerettem. Érzékeny, kombinált bőrömnek egy áldás, de komolyan. Nincs benne semmi, ami irritáljon, és tavasztól őszig a hidratáló hatása is pont megfelelő. Két pumpálásnyit használok, szépen beszívódik a bőrömbe, ragacsos utóérzést nem tapasztaltam. Ennyi pénzért ajándék, nekem két-három hónapig kitart egy adag napi két használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol