Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: dori0509, az összetevőket feltöltötte: lisbeth10, Módosítva: 2021. március 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult formula!

Hidratáló szérum vízhiányos bőrre hialuronsavval

Extra adag hidratálás a száraz, kimerült bőrnek: hosszan tartóan biztosítja a bőr számára szükséges optimális vízkészletet, erősíti a védekező képességét és csökkenti a kisebb ráncokat. E-vitamin tartalma védi a bőrt a szabadgyökökkel szemben, melyek a bőr idő előtti öregedését okozzák.

Vegán

Erika80

2019. december 22.

Nekem is tetszik. Nagyon könnyed, ugyanakkor érezhetően hidratál és egy pirinyó elég belőle. Az adagolója nagyon kényelmes, szuperül működik. Hogy most hidratáló vagy szérum engem nem igazán ez érdekel, hanem, hogy hatásos legyen és én elégedetten használom. Sokáig elég lesz. Az árát nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

csill87

2019. november 1.

Hát... Hát... Elhasználtam. Szerintem ez nem szérum csak sima könnyed nyári hidratáló. Az én bőröm amúgy nagyon érzékeny, de ettől semmi bajom nem volt. Jó volt kipróbálni, ráadásul pofátlanul olcsó.

De! Most elkezdtem használni egy uriage hidratálót, és hirtelen sokkal szebb lett a bőrképem. Szóval szerintem aki már elmúlt 30, az ne nagyon szórakozzon ilyenekkel. Nem igazán csinál semmit. Mármint tényleg! És a másik krém is csak sima hidratáló, nincs benne extra hatóanyag mégis felélénkült tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

kittihnl

2019. szeptember 20.

Ár-érték arányban nagyon megéri, nagyon kis könnyed krém, nem nehezíti el az arcot, nem ragacsos, nem áll össze, ha az ember elkezd rásminkelni, hidratál is, mondjuk télre talán kevés, de tavasztól-őszig egy must have darab nálam.

Újabb dobozzal kezdtem el ismét használni, minden reggel smink alá használom, sminkalapnak tokéletes! Utána jöhet rà a Catrice híres tégelyes korrektora, majd KIKO waterflower bronzosító, és voilà, egységes arckép (amíg persze le nem mosom a maskarámat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Candy21

2019. szeptember 8.

Itteni vélemények miatt vettem meg és tényleg nem rossz nagyon könnyed elég jól hidratál én reggel használom. Smink alá is tökéletes. Engem az illata zavar egy picit azt kihagyhatták volna belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

mintberry.crunch

2019. augusztus 5.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és micsoda meglepetés! Ez egy remek kis könnyű krém, szuper hidratáló hatással, még a párom is rákapott. :) Hamar felszívódik, nincs tolakodó illata, reggelre puha lesz tőle a bőr (nappalra nem használom). Ráadásul nagyon jó áron van. Még kísérletezem vele, de ahogy előttem is írták, én is hanyagolom mellette a hyaluronsav zselét, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

nayao

2019. augusztus 5.

Krémmániás ajánlásra szereztem be egyet, és nem bántam meg. Nekem bevált, mint esti krém, és reggelre sem hagy semmilyen zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Panni21

2019. július 18.

Sajnos az eddig használt hyaluronsav szérumom megromlott (az én hibám is valahol, nem tudtam időre elhasználni), gyorsan kellett valami pénztárcakímélő megoldás helyette, amíg megérkezik az új.
Mivel az arckrémet nagyon szeretem, gondoltam, kipróbálom ezt a szérumot arra az időre. Kellemes kis termék enyhe illattal, praktikus kiszerelésben. Hamar beszívódik, igaz, csak éjszakára használom, föléje persze még arckrém. Jó, a közelében sincs az eddig használt szérumomnak, de látom a különbséget, ha csak arckrémet használok, vagy őt is, így már megérte.
Állandó használatra nem maradnék mellette, de most így nyáron míg megérkezik a másik, elhasználom, ha pedig véletlenül megint valamiért szükségem lesz rá, egészbiztosan ezt fogom újravenni.

Update:
Annyira megszerettem, hogy konkrétan hanyagolom miatta a(z időközben kézhezkapott) hyaluronsav szérumot, aminek a rövidtávú helyettesítésére vettem.
Egy hónap rendszeres használattal valahogy szebb a bőrképem tőle. Mondjuk ugyanezt tapasztaltam a márka aqua arckrémjével is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Update:

summerrain

2019. július 11.

Szerintem ár-érték arányban ez egy nagyon jó hidratáló szérum, évek óta használom. Érzékeny bőröm van, szerencsére az illatanyag nem irritál benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

PKJ

2019. július 9.

Nagyon bevált.Hidratál,könnyen felszívódik,könnyű,illata finom.A könnyen zsírosodó,mindentől besokalló,fénylő bőrömnek ez egy áldás.Könnyű,télre túl kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

citromkrem

2019. július 7.

Hatásos, de gyorsan elfogy, főleg télen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Hatásos, de gyorsan elfogy, főleg télen használom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol