Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: dori0509, az összetevőket feltöltötte: lisbeth10, Módosítva: 2021. március 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult formula!

Hidratáló szérum vízhiányos bőrre hialuronsavval

Extra adag hidratálás a száraz, kimerült bőrnek: hosszan tartóan biztosítja a bőr számára szükséges optimális vízkészletet, erősíti a védekező képességét és csökkenti a kisebb ráncokat. E-vitamin tartalma védi a bőrt a szabadgyökökkel szemben, melyek a bőr idő előtti öregedését okozzák.

Vegán

poragi

2019. július 5.

Én szeretem ezt a kis szérumot, amit ígér, szerintem azt betartja. Tekintve, hogy nincs ráírva, hogy ránctalanít, karikát halványít, kávét főz, szerintem felesleges is ezeket elvárni, ez egy hidratáló szérum vízhiányos bőrre, és pont ezt csinálja, hidratálja a bőrömet elnehezítés nélkül. Már vagy 3-szor újravettem, nagyon értékelem az árát is, mert lássuk be, nem mindig férnek bele a 4-5ezres szérumok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

aji101

2019. július 5.

Könnyű felvinni, gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni. Viszont nekem feszült a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Petruck

2019. július 1.

A reggeli arcápolási rutinom része már egy ideje. Érzékeny bőröm nagyon szereti. Nem pattogtam ki tőle, hidratál, jó sminkalap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Passerotta

2019. július 1.

Nagyon jó kis nyári hidratáló. Szérumnak nem mondanám, de nyárra, pont elegendő még smink alá is. Külön szeretem a pici kiszerelését, mert utazáshoz is nagyon praktikus. Gyorsan beszívódik, nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

HontiAgi

2019. július 1.

Elhasználtam belőle egy tubussal és szerettem, vettem utánpótlást is, az viszont már valahogy nehezebben akar fogyni. Szerintem egyértelműen nem szérumszerű, inkább csak vizes-kicsit géles krém, annak is viszonylag könnyű. Nekem szépen, gyorsan beszívódott viszont mostanában valahogy úgy érzem önmagában kevés, mással kombinálni pedig nem szeretném, mert nyáron nem bírom elviselni a rétegezést a fejemen, amúgyis seperc alatt kiizzadnám. Szóval csak árválkodik a polcon szegényke, remélem nem fog megromlani. Lehet elkenegetem, mint napozás utáni krémet, mert annak szerintem pl egész jó lehet.
Ár-érték arányban amúgy kifejezetten jó, és télre a hidratáló képessége is okés, de most sajnos nyár van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

miskvx

2019. július 1.

Az Aqua család zselé verzióját kerestem (a tavaly nyári kedvencem) de azt már nem nagyon lehetett kapni. Mivel minimális illata van beruháztam egy ilyen szérumra. Nekem teljesen hétköznapi arckrémként jól működik, nem kell sok belőle én kevés arcpermettel keverve használom most, így ebben a nagy melegben is kellemes viselni. Jól hidratál, nem pattogtam ki, és megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

lovecreams

2019. június 21.

A legjobb drogériás nyári hidratáló. Minimál INCI, picit erős illat, könnyed állag, gyorsan beszívódik, szépen mutat rajta a smink, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Biankaa94

2019. június 6.

Az első hidratáló szérum amit vásároltam. Az állaga felkenés után kicsit folyósabb mint amire számítottam, kicsi is elég belőle vékonyan felkenve. A bőrömön kicsit ragacsos volt az elején kellett egy kis idő,hogy teljesen magába szívja a szérumot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

vkata96

2019. június 5.

Ezer éve a kívánságlistámon van ez a kis szérum így nagyon nagy reményekkel vettem meg. Szerettem volna nyárra egy arcápolót ami könnyed, gyorsan beszívódik és nem zavar a viselete. A napoknan egy KM cikkben is olvastam róla. Sajnos nem váltotta be a reményeimet, mert egyáltalán nem szívódik be, borzasztó ragacsos marad órák után is.. Egyébként nagyon szépek az összetevői, meg amúgy szeretem ezt az egész Aqua vonalát a Baleának, de ez szörnyű. És én még csak nem is szérumként használom, hanem csak magában, nem is tudom mi lenne ha még fölé kennék valamit... Illetve hát a fényvédőt ugye kénytelen vagyok, így emiatt még ragacsosabb. Elkenegetem, de szerintem éjszaka a párnám többet szív fel belőle mint az arcom, nappal meg lekaparám tőle az egész arcomat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Fanni0306

2019. május 24.

- nagyon vizes állagú könnyű szérum pont anyit tesz amennyi az ára, nem rossz de nem kell tőle csodát várni
- érzékeny bőrömet teltebbé tette és nem irritálta
-pattanásokat nem okozott
-ezért az árért megéri kipróbálni
Összességében nem rossz de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

- érzékeny bőrömet teltebbé tette és nem irritálta
-pattanásokat nem okozott
-ezért az árért megéri kipróbálni
Összességében nem rossz de nem fogom újra venni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol