Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: dori0509, az összetevőket feltöltötte: lisbeth10, Módosítva: 2021. március 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult formula!

Hidratáló szérum vízhiányos bőrre hialuronsavval

Extra adag hidratálás a száraz, kimerült bőrnek: hosszan tartóan biztosítja a bőr számára szükséges optimális vízkészletet, erősíti a védekező képességét és csökkenti a kisebb ráncokat. E-vitamin tartalma védi a bőrt a szabadgyökökkel szemben, melyek a bőr idő előtti öregedését okozzák.

Vegán

balankaa01

2019. május 17.

Másodszor vettem újra. Nem sok mindent tudok róla elmondani, de jól esik egy kis plusz a krémem alá, mert jelenleg, ez a rossz idő után meglehetősen száraz a bőröm.
Praktikus a kiszerelése (örülök, hogy nem üvegből van, mert nálam már tuti összetört volna 🙃), az illata engem nem zavar, meg azt sem vettem észre, hogy előbb átfényesedne felette az alapozó. Ennyi pénzért teljesen megéri, pláne, hogy elég gyakran rá lehet szaladni leakciózva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

eveartstar

2019. május 1.

Most vettem meg anyumnak anyáknapjára, mellé kap vmi turbót még, mert nem akarom hogy nyárra is a tömény niveát használja...persze krémmánia függőként muszáj volt kipróbálnom. :D
Tele van egy újfejlesztésű cukorkomplexszel, valószínű ezért a negédes illata. Na ez nem a kedvencem belőle...fél óra mire elmúlik..blehh.
Mostanában sok olajat használtam a bőrömre, nem tudom hogy ezért, de olajjal is és anélkül is zsírosított a szemem alatt, eléggé fénylett.
Úgyhogy én száraz, vízhiányos bőrre javasolnám, aki utálja ha fénylik a feje, az egyáltalán ne kenje ezt fel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

valencica

2019. április 18.

Nem rossz, nyilvan nem egy csodaszer, de ahhoz képest, hogy drogériás és olcsó, rendben van. Gyorsan kellett vennem valami hídratáló formulàt, ezért ezt választottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Yerzinia

2019. április 12.

Ez a krém jó. Gyorsan beszívódik, jól hidratál(közvetlenül utána nem érzem, de ha nem használom van különbség). Nem csodakrem, de szerintem nagyon jó cucc és a parfüm számomra egyáltalán nem érezhető (sem a szaga sem nem okozott irritációt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Krtek1

2019. április 5.

Nekem valahogy nem annyira jött be. Talán egyedi probléma, de a bőröm nem issza be olyan gyorsan és másnap reggelre nem érzem, hogy puhább lenne. Smink alá nagyon jó primernek vagy reggelre egy könnyebb hidratálásra, de ilyen árban talán megéri tenni egy próbát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

BaNK

2019. január 24.

Könnyű, lágy vizes hatásu kellemes a használata, hamar beszívódik. Az orrom nagyon száraz azon nem segített sokat. Sajnos illatosítot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

fatika

2019. január 17.

Hideg időben olyan száraz a bőröm hogy szó szerint le hámlik a fejemről, mióta ezt használom a bőrőm rugalmasabb lett és ár érték arányban verhetetlen. 3x vettem újra. Smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

nagyerika28

2019. január 2.

Reggel használom, 4 pumpálásnyit, de csak úgy issza a bőröm! Szinte rögtön lehet rá sminkelni. Jól hidratál, nem okoz pattanást! Nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

sprefectesse

2019. január 1.

Éjszakára használom, mert nálam eléggé átcsillog pár óra alatt, de így teljesen elégedett vagyok vele, mert szépen hidratál, és reggelre tök jó állapotba hozza az arcomat.
Az illata meg pont kellemes, vizes/tisztaság-illat, teljesen bejön, a kiszerelése praktikus és az ára is tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

sziluetta

2018. december 29.

Első "szérumom", nem látom pótolhatatlannak, ha elfogy egy drágább szérumra ruházok be, hogy lássam valóban csak ez nem volt hatásás, vagy ilyesmi. Amúgy nem irritál, hidratál valamennyire, de nekem nem must have.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol