Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: dori0509, az összetevőket feltöltötte: lisbeth10, Módosítva: 2021. március 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult formula!

Hidratáló szérum vízhiányos bőrre hialuronsavval

Extra adag hidratálás a száraz, kimerült bőrnek: hosszan tartóan biztosítja a bőr számára szükséges optimális vízkészletet, erősíti a védekező képességét és csökkenti a kisebb ráncokat. E-vitamin tartalma védi a bőrt a szabadgyökökkel szemben, melyek a bőr idő előtti öregedését okozzák.

Vegán

Kremcica

Update:
Ismét újravettem, most tökéletes a hidratálása, imádja a bőröm. Simán lekörözi hatásában az Yves Rocher Hydro szérumát ami 4x ennyibe kerül. +1 csillag

Szerettem volna egy hidratáló szérumot aminek nincs elszállva az ára. A pozitív vélemények alapján úgy voltam hogy 1000 ft-ot megér. Az illata nagyon gyengéd alig érezhető. Valahol fehér és áttetsző között van a színe. Könnyű állaga van. Felkenéskor kicsit ragad de egy idő után beszívódik, ugyanígy fénylik is egy darabig. A hidratáló hatása nappalra éppen elég, este rakok rá pluszban krémet. Nem irritál vagy csinál pattanást. 4* mert nem ez a legjobb szérumom, picit kevésnek érzem a bőrömnek. Talán majd nyáron jobb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Update:

writa

2018. április 18.

A legújabb szerelem :) Könnyű krém, gyorsan felszívódik és nagyon-nagyon jól hidratál. Télen is elég. Viszont elég gyorsan fogy.

UPDATE: most fogyott el, szétszedtem a csomagolását, semmi nem maradt benne, az utolsó cseppig kijött belőle a krém. Ha valaki szeretné, akár újra meg is töltheti egy kevésbé szerencsés csomagolású krémmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

marcsi1233

2018. április 18.

Nagyon finom állaga van, hasonló az általam használt Vichy thermal aqua éjszakai krémem állagához. Finom, gyorsan megszűnő illata van, pumpája miatt higiénikus is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

zitus

2018. március 19.

Vízhiányos bőröm imádja. Nagyon szeretem, reggel este ezzel kenem, gyorsan hidratál. A flakon szuper, jól lehet adagolni belőle, nekem maradéktalanul beszívódik nem hagy ragacsos érzetet. Egyetlen negatívuma a parfüm benne, azt igazán kihagyhatták volna belőle :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Guppi

2018. március 15.

Èjszakai krèmnek használom, arra nekem bevált. Bár nappalra is jó lehet, nem hagy ragacsos èrzèst maga után ès hamar beszívódik. Egy egèsz pumpálásnyit azèrt soknak èrzek (nem győzöm hova kenni), szóval csínnyán bánok vele. Jól hidratál. Eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

kismadár

2018. február 10.

Nagyon szeretem! :-) Extra vízhiányos száraz bőrre persze kevés, oda komolyabb hidratálás kell, de egy sima száraz bőrre nappali krémnek tökéletes! Könnyű, vizes állaga van, mégis megfelelően táplál, feltölti a bőrt, gyorsan beszívódik, nem ragad. Tökéletesen lehet rá sminkelni, nem kukacosodik. Az illata is kellemes, finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Smurfette26

2018. január 4.

Update: második üveggel vettem most. Anyukám is szereti. Must have lett

Pár napja használom csak, de eddig telitalálat. A bőröm télen nem igazan tudja eldönteni mit akar, igy T-zónában egyszerre fénylik és hámlik, a krémektől meg full zsíros lesz. Úgy használom, h ez orcákra megy plusz hidratáló krém. Nyáron önmagában is elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Update: második üveggel vettem most. Anyukám is szereti. Must have lett

Unix

2017. november 28.

Nekem is tetszik de kicsit túl kevés a bőrömnek ez a szérum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Nekem is tetszik de kicsit túl kevés a bőrömnek ez a szérum.

b_dorka

2017. november 23.

A napi rutinom része lett. Nem is tudtam, mennyire vízhiányos is a bőröm, amíg nem próbáltam. Állaga inkább lotion - szerű, illata kellemes és hamar elillan, nem okoz pattanásokat és egyéb gyulladást sem. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

Katica1980

2017. november 4.

Nagyon szeretem. Vízhiányos bőrnek remek, télen kell hozzá egy testesebb krém ugyan de nyáron magában is elég lesz. Ebben az árkategóriában nekem verhetetlen. Könnyű krém alkohol és szilikon nélkül. Parfüm nélkül még jobb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol