Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: dori0509, az összetevőket feltöltötte: lisbeth10, Módosítva: 2021. március 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult formula!

Hidratáló szérum vízhiányos bőrre hialuronsavval

Extra adag hidratálás a száraz, kimerült bőrnek: hosszan tartóan biztosítja a bőr számára szükséges optimális vízkészletet, erősíti a védekező képességét és csökkenti a kisebb ráncokat. E-vitamin tartalma védi a bőrt a szabadgyökökkel szemben, melyek a bőr idő előtti öregedését okozzák.

Vegán

Csirip74

2017. október 12.

Sokkal jobb mint a krém! Vizesebb, könnyebben felszívódó és nincs olyan erős illata. Reggeli és esti arckrémezés alá szuper. Bár az én arcom bármennyi hidratálót beinna. Egyik legjobb baleás szérum. Bőven megéri a 999 magyar királyi forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 12.

bgabryellla

2017. október 2.

Mivel ez egy szérum, önmagában nem nyújt elegendő hidratálást; mindenképp kell mellé valamilyen "nehezebb" krém. Csak a rétegzős rutinomba tudom beilleszteni, illetve csak akkor alkalmazom. Nem rossz termék (de nem is csodaszer); nem okoz pattanásokat, könnyen beszívódik. Már kétszer újravettem, lehet hazajön a harmadik is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Bea42

2017. szeptember 10.

Nekem nem használt.Pattanásom lett tőle.Az ára kedvező,de ìgy is pènzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Gerda98

2017. augusztus 24.

Elképesztő! Minden reggel úgy ébredek, hogy a szemem alatt és a mosolygóráncoknál egy határozott vonal húzódik a fáradtság miatt. Próbáltam már drágább és olcsóbb krémeket is, semmi nem tüntette el, úgyhogy lassan lemondtam róla. Első használat után látványos változást ért el ez a szérum!! Este kentem fel, az éjszakai krémem után és másnap reggel nyoma sem volt a fáradtság jeleinek!!! Hihetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Banszky

2017. augusztus 8.

Itteni vélemények alapján vettem meg és jaaajj,nagyon-nagyon megszerettem. :) Még ebben a nagy nyári melegben is szívesen kenem magamra mert egyáltalán nem fullad alatta a bőröm. Kellően hidratál,nem zsírosít,sminkalapnak is tényleg tökéletes. Hamar beszívódik és olcsó. Kell ennél több egy száraz bőrű de nyáron izzadós,időhiányos lánynak?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Eedina

2017. július 9.

Jó döntés volt, azért vettem meg, hogy a strandolás után legyen kéznél valami gyorssegítség a napszítta arcbőrömre. Bevált. Azonnal hat. Jól hidratál, könnyű, enyhén folyós nem ragadós állagú, áttetszően fehér színű krém. Pumpás kiszerelése megkönnyíti az adagolást, egy nyomásnyi mennyiség elegendő, ha sokat viszünk fel a bőrre, nehezebben szívódik fel, a bőr ragacsossá válhat. Felvitele után szépen lehet rá sminkelni, nem foszlik. Friss -zöldvirágos üde illatú. Ár érték arányban nagyon jó termék, nálam nemcsak az arc, hanem a kéz és lábápolásban is megállta a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

adrikomaromi

2017. július 1.

Olcsó és nagyon hatásos termék. Már negyedjére vettem újra, a néhol száraz bőrömnek tökéletes. Azért csak négycsillag, mert a csodaszer jelző azért erős :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

TarKitti

2017. május 24.

A kissé száraz arcbőrömet jól hidratálja,nem bántam meg,hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

A kissé száraz arcbőrömet jól hidratálja,nem bántam meg,hogy megvettem.

Emma Woodhouse

2017. május 9.

Nekem nagyon bevált ez a szérum, most vettem újra negyedszerre (mondjuk ebbe az is belejátszik, hogy csak 30 ml-es a kiszerelése). Télen kezdtem használni, hidratáló krém alá. Ilyenkor gyakran vízhiányos a bőröm, amitől száraznak tűnik és a pórusaim is kitágulnak. Ez a szérum kb. 3 nap (reggel-este) használat után teljesen megoldotta ezt a problémát. Most, hogy melegebb van, önmagában fényvédő vagy BB-krém alá szoktam használni, illetve a nyakamon és a dekoltázsomon. Nagyon könnyű eloszlatni, pár másodperc alatt beszívódik, nekem nem hagyott ragacsos érzetet vagy filmet a bőrömön. Az egyetlen problémám vele, hogy soknak érzem benne az illatszert, de ilyen alacsony áron általában valami mindig hibádzik, ez még a legkevesebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Krikri

2017. április 14.

Gondoltam ennyi pénzért teszek egy próbát. Nem hidratál jól és marad utána egy réteg, ami alatt úgy érzem fuldoklik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol