Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandiinagy, Módosítva: 2019. március 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• természetes gyümölcssavat tartalmaz
  • antimikrobiális hatású
  • tiszta, egyenletes arcszínt biztosít
  • mélyen tisztítja a pórusokat

patrisaaaa11

2017. január 22.

Alapvetőn végzi a dolgát, sminket is szépen eltávolítja, bár ellentétben más Balea termékkel ezt szemkörnyékre végképp használhatatlan, mert eléggé csíp (valószínűleg a sav miatt). Ez nem tetszik benne, de az illatát pl már szeretem. :)
Mivel tényleg hatásos, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Mivel tényleg hatásos, szerintem újra fogom venni.

LuckyGirl

Korcsoport: < 18
2017. január 7.

Én nagyon nem szerettem ezt a terméket! Ragadt a bőröm tőle és kellemetlen érzést hagyott a bőrömön. Hamar megromlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 7.

bettina28

2016. december 15.

Az avonos tonikot jobban szerettem régen, az összetevői pedig rémisztőek. Nem venném újra. Nem is használtam el mert megromlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Eszti0206

2016. december 8.

Szerinte elég jó kis tonik. Hozzá kellett szoknia a bőrömnek, mert először semmit nem tapasztaltam, de kb. a 4. használat után igen pozitív hatása volt.
Úgy szoktam használni, hogy a Freeman avokádós arcpakolásával megtisztítom a bőröm, majd ezt használom. Sokszor volt olyan, hogy felkeltem reggel, és mikor simán vízzel megmostam az arcom, az orrom tocsogott a zsírban. Nos, ha ezt használom este, másnap reggel semmi ilyet nem tapasztalok. Az illata jó, de egy kicsit erős nekem. (Illetve nem mindig gátolja meg a zsírosodást, de ez gondolom attól is függ, hogy eszek-e olajos magvakat meg hasonlókat.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Annarozi

2016. december 8.

Rengeteg márkát próbáltam, nekem nagyon bevált! Simán jobb mint a prémium tonikok, nem szárít, viszont szuperül tisztít és mattít is. Sokkal kevesebb azóta az eltömődött pórusom, mióta használom (a 3in1 es arclemósójával együtt). Nekem a friss illata is nagyon bejön. Most elfogyott, de újravettem, ami nagy szó (általában ilyenkor kipróbálok mást).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Justic

2016. október 17.

kb. 6 éve ezt a tonikot használom. Remekül tisztít (akár sminket is). Viszont a használata után mindig arcot kell mosnom, mert ragacsos lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

LanaWattson

2016. szeptember 11.

Az illata nagyon tetszik, az én bőrömet elég szépen mattítja, ahol kell, mégsem lesz tök száraz a bőr az orcámon. Az illata is tetszik, még a sminkemet is egészen jól le tudom vele mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Ermyan

2016. június 21.

Tisztítani tisztít, de nem érzem túl jónak. Ragad utána a bőröm és be is zsírosodik fél órán belül ha nem mosom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Vyvcsyke

2016. június 12.

Tisztít, de nagyon illatos, sokáig érződik a bőrön és szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Tisztít, de nagyon illatos, sokáig érződik a bőrön és szárít

Kkb147

2016. április 8.

Az illata tetszik, tisztít is..de nagyon ragad. Adom tovább keresztlányomnak..neki hátha bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol