Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandiinagy, Módosítva: 2019. március 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• természetes gyümölcssavat tartalmaz
  • antimikrobiális hatású
  • tiszta, egyenletes arcszínt biztosít
  • mélyen tisztítja a pórusokat

Vanília

2016. március 18.

Klassz kis tonik. Láttam, hogy főleg fiatalabbak írtak róla, de úgy tapasztalom, érettebb bőrre is beválik. Néhány mitesszer megjelenése és egy német beauty-blog váltotta ki belőlem a reakciót, hogy megvegyem és azt kell mondjam, hogy szépen beilleszkedik a többi termék közé, amiket használok. Frissít, mélytisztít, fertőtlenít (ebben hiszek:)) és előkészíti a bőrt a hidratálásra. Csak este használom, úgy érzem, azért nem kell túlzásba vinni 40 fölött...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 18.

palotaizs

2016. január 31.

Már kb. egy hete használom és én nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen leszárítja a pattanásaimat és úgy vettem észre, hogy a hegeim is halványabbak. Közvetlenül arcmosás/radírozás után törlöm át vele az arcom és utána kenek fel hidratáló krémet. Nekem így nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

s_kitty

2015. november 29.

Nekem teljesen megfelel ez a termek.
A kremjevel egyutt hasznalom es a pattikat lehuzza es mattitja a boromet is. Ilyen aron nekem ez tokeletes. Volt tobb ezer forintos tonikom is, az sem tett jobbat az arcommal, mint o. Szoval tokeletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

Nekem teljesen megfelel ez a termek.

AlexaNagy

2015. november 26.

Árához képest nagyon jól teszi a dolgát, nagyon kellemes illata van, és valóban hatásosan tisztítja az arcbőrt!
Viszont smink lemosására szemnél nem ajánlom, fájdalmas és csípős találkozás.
Amúgy tökéletes amire használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Viszont smink lemosására szemnél nem ajánlom, fájdalmas és csípős találkozás.
Amúgy tökéletes amire használom :)

Noncs

2015. november 12.

Én smink eltávolításra vettem meg, szerintem arra teljesen megfelel. Én is tapasztaltam használat után egy kis ragacsosságot, de pár másodperc mulva eltűnik. Frissnek és tisztának érzem utána az arcom. Én mindig használok utána hidratálót, ezért nem tudom, hogy szárít-e. Ennyi pénzért teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

kockasfulu

2015. október 3.

Túlzottan szárít, még a zsíros bőrfelületeken is. Valahogy kiül az ember arcbőrére, gondolom, ettől kellene frissnek éreznie magát az embernek, de nekem nem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Moncsy

2015. augusztus 5.

Én most vettem először. Még csak 2x-3x használtam, de azonnal észrevettem és nagyon zavar, hogy mennyire ragad. Az illata nekem túl sok, túl erős, túl gyümölcsös, jó ideig érzem használat után a bőrömön. Kíváncsi leszek a hatására, kis idő elteltével még írok, hogy bevált-e. Én imádom a Balea termékeit, már szinte csak azokat használom, de ez így elsőre nagy csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 5.

lilibeck

2015. július 24.

Nagyon erős az illata, ezért is utálom magamon. A másik meg h nagyon ragad, illetve utána nagyon száraznak érzem a bőröm. Nem veszem újra, sőt lehet el se használom annyira nem vált be...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

zsofbar77

2015. július 6.

Nagyon finom illalta volt, de a hatása viszont teljesen átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

Nagyon finom illalta volt, de a hatása viszont teljesen átlagos.

klaudiaabid

2015. június 30.

Egyszerűen csak imádom. Nagyon jól tisztít, frissít és nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol