Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandiinagy, Módosítva: 2019. március 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• természetes gyümölcssavat tartalmaz
  • antimikrobiális hatású
  • tiszta, egyenletes arcszínt biztosít
  • mélyen tisztítja a pórusokat

hanna103

2015. május 12.

Tényleg tisztít de érzékeny, száraz bőrre nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Tényleg tisztít de érzékeny, száraz bőrre nem ajánlom

lysza1985

2015. március 30.

Elsősorban az ára miatt vettem meg, de bevált, már többször vettem újra. Jó az illata, friss érzetet kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Barbi0921

2015. március 29.

A sminkem eltávolítására vettem, nagyon jól leszedi, de nekem száraz érzetet keltett a bőrömön. Mivel alapból is száraz bőrűek közé tartozom, ezért félre is tettem, hogy majd elajándékozom. Pár hét után megint hozzányúltam, és nem tudom miért de megkedveltem. Miután lemostam vele az arcom, bő víttel még leöblítem és utána éjszakai krémet teszek fel. Nagyon szép, sima lesz tőle a bőröm, és mivel hidratálom a használata után a bőröm, egyáltalán nem is szárít :) Összességében szeretem ezt a terméket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

siskin7

2015. február 12.

Nekem igenis bejött. Illatra is megfelel, és tonizálja az arcom. Bár a termékleírásban nem tudom, hogy jön ide az egyenletes arcszín biztosítása....olyan, mintha alapozóról írtak volna....na mindegy, biztos velem van a baj. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

babackaa

2015. január 21.

Megvettem mar 1 hete hasznalom :) nekem bevalt! Sminklemosas utan hasznalom a micellas vizem utan meg leszed egy csomo szennyezodest az arcomrol,imadom az illatat,felfrissit,hagy maga utam egy zsiros erzetet de ugyis mindig megmosom minden cucc utan az arcom ugy h az nem zavaro. Nem hozott pattikat az meg plusz pont :) imadom! Ujra fogom venni ! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 21.

Timóótea

2015. január 2.

nekem sem volt nyerő! 1x használható de többször nem venném meg! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 2.

nekem sem volt nyerő! 1x használható de többször nem venném meg! :(

×haci×

2015. január 2.

Kedvelem a Balea termékeket, de ez nem nyert... Elhasználom, de újravenni nem fogom. Szerintem egy közepes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol