Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Szappanok

HRenata

2016. május 5.

Hát, semmi különös. Nem rossz szappan, kicsit nyálkásabb a habja, mint más szappanoké, de ez nem zavaró. Viszont nekem kicsit szárít. Kézmosásra vettem, elhasználjuk, újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Lolychan

2015. október 24.

A Rossmannos Isanát váltottam le erre a termékre és valami isteni! Pattanások utáni bőrhibákra használom a Cadea Vera tonikjával együtt és azt kell mondanom, hogy reggelre halványabbak a foltok. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 24.

senskin

2015. augusztus 7.

Jobb , mint a sima Balea. Kicsit jobban tart, az állaga jobb, nem jön szét annyira hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

juciii

2015. január 20.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam. Simán lekörözi a drágább bioszappanokat. Nem szárít, sőt mintha még hidratálna is. Az ára pedig vicc :) Talán egy kicsit habozhatna jobban..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

zsofula

2014. július 27.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Az illata kezdetben visszahozta a gyermekkori dédszülő-látogatásokat, ahol még a békeidőből származó maradványok voltak. Azóta sem találtam meg azokat az illatokat, pedig volt már néhány szappanom...Sajnos már nincs meg az az illata ennek sem, talán mert mellé raktam egy másikat, egy illatmentes Müller-es szappant. Nem szárít egyáltalán, olyan tisztaságérzetet ad, mint egy tusfürdő sem. Lassan fogy, gyakori használat mellett is sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

bubi

2014. július 15.

Nagyon szeretem a szappanokat, szinte függő vagyok, elég sok fajtát kipróbáltam már, de gyakran visszatérek ehhez, mert a drágább társai sem tudnak többet ennél, csak néha vágyom egy kis illatra. Minimálisan szárítja a bőrt, de lehet csak az enyémet, mert alapvetően száraz, viszont emiatt nem vonok le csillagot, mert teljesen meg vagyok vele elégedve, jó kis szappan ez!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Gwendoline

2013. december 15.

Megint a szokásos probléma: tél, hideg, szárazság=ekcéma. Na erre most ezt próbálom, úgy érzem nem szárít, totál illattalan, nem csíp, és egészen elvan vele a kezem. Oh, de jó lenne, ha jó lenne hosszútávon is a kezemnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Malachite

2013. szeptember 29.

Nagyon kíváncsi voltam, hogy mit tudhat egy "orvosi szappan", ezért régóta nézegettem a DM-ben, majd amikor a minap megpillantottam 199 Ft-ra leárazva, utolsóként árválkodni a polcon...na mondom, ez rám várt, itt az idő :)). Egy egyszerű, törtfehér, minimál illatú szappan bújt elő a papírból, és nagyon tartottam tőle, hogy "csikorgósra" fogja tisztítani a bőrömet, amit nem szeretek..és az arcom végképp nem, mert durva zsírosodással reagál rá. Kicsit megijedtem, mikor igen, csikorgós lett az arcom, de... én lepődtem meg a legjobban, amikor Nem zsírosodott rá az arcom!A dolgát kitűnően végzi, és ami tényleg nagyon meglepett, hogy arcmosásra is maximálisan megfelel. Lassan fogy, a bőröm szereti, olcsó... kell ennél több? :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

jégvirág

2013. augusztus 11.

Sok jót olvastam itt erről a szappanról, reméltem, hogy nálam is beválik. Nem rossz szappan ez, de nem is az igazi. Az összetevők rendben vannak, tényleg nem szárít annyira, mint a legtöbb szappan, én kézmosásra használom. Kézmosás közben érzem, hogy réteget képez a kezen, de én ezt igyekszem jól lemosni, mert különben amikor már száraz a kezem, egy kicsit ragacsos tőle a tenyerem. Másik zavaró tényező, hogy hamar szétmállik, pedig olyan szappantartóban van, amiből kifolyik a víz, tehát nem ázik vízben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Laura23

2013. augusztus 10.

Ez szárít legkevésbé, az eddig próbáltak közül. Mivel nagyon olcsó, jó alternatíva a tusfürdő helyett. Campbell állítsd már le magad, nagyon gáz, amiket irkálsz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.