Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Szappanok

fagas

2013. augusztus 7.

Nos, sajnos ez a szappan számomra egy "ezt is kipróbáltam" kategória, nem érzek késztetést, hogy újra vegyem. Nem szárított ugyan, és az semm zavart, hogy alig volt illata, - lévén, ennél a terméknél nem ez az elsődleges szempont! - de cirka egy hét alatt "elfolyt", pedig vigyázok mindig, hogy a szappanok ne tocsogjanak a vízben.:-( Úgyhogy a hűha érzés most elmaradt, 3 csili.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

hena

2013. július 14.

Több mint egy éve már, hogy csak Balea tusfürdőket használok, imádom őket, jók az összetevőik, olcsók, finom az illatuk. De valahogy az utóbbi időben nem éreztem tőlük igazán tisztának magam, és a kis csili-vili illatokat is meguntam. Ekkor jutott eszembe, hogy milyen jókat írtatok erről a szappanról, gondoltam 200 ft-ért megér egy próbát. Az illata teljesen semleges, nem szárítja a bőröm és jól habzik. Próbáltam arclemosónak is, erre a célra is bevált, szép lett tőle az arcom, nem lett pattanásos, és nem szárította ki sem. Borotválkozáshoz is ezt használtam a minap, nem pattogzott ki a lábam, erre is bevált. Úgyhogy nagy a szerelem, biztosan újra fogom venni. Már csak az összetevőlista miatt is megér egy próbát mindenkinek szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

haloittbarbi

2013. július 1.

Nem ütött ki, nem szárít, nem irritál és nincs az a csikorgó érzés a bőrömön lemosás után.
Nagyon jó kis szappan. Egy hibája van szerintem, hogy nem habzik eléggé..Azonban SLS-mentes, ami kárpótol ezért:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

szreka

2013. június 19.

Már 1 hónapja tart a szerelmünk, az én extra érzékeny bőrömet nem irritálja, nem okozott allergiás reakciót, nem húzódik utána az arcbőröm. Nagyon jól tisztít, tiszta érzést hagy maga után, jól esik ebben a melegben. A habzása számomra normális, az illata átlagos szappan illat. Bátran ajánlom érzékeny bőrűeknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Orchid

2013. június 18.

Kb. egy hete használom, amióta ilyen elviselhetetlen hőség van. Borzalmasan izzadok mindenhol és ez az egyetlen szappan amivel igazán tisztának érzem magam zuhanyzás után. Semmi viaszos érzés, semmi tömény illat és a bőröm se ordít testápoló után! Az ára is teljesen korrekt, én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. június 16.

Szuper kis szappan! Végre nem marad rajtam zuhanyozás után semmiféle síkos réteg, igazi "tiszta" érzést ad! Az egyetlen termék, amitől soha nem viszkettem bőrkiszáradás miatt! Nincs az a tusfürdő, amiért lecserélném! Az illatát is szeretem. Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 16.

b.krissy

2013. június 4.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam benne. Egyszerű de remek tisztító szappan jó összetevőkkel. Tisztaság érzést és illatot kölcsönöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 4.

k001

2013. május 22.

UPDATE: gondoltam egyet, és kipróbáltam hajmosásra is ezt a szappant, és első használat után, úgy tűnik működik! Nem csak lelapult lógó a hajam, mint a samponok után, hanem látszik rajta, hogy él :) a fejbőröm se száradt agyon. A hajmosás után ecetes vízzel öblítettem, utána még egyszer tiszta vízzel, balzsamot nem használtam, egész jól fésülhető volt így is. Más natúr hajsamponszappant is használtam már, és azokból mindig rárakódik valami "fehér izé" a hajamra, állítólag a kemény víz miatt. Hát ebből is rakódott, de sokkal kevesebb, és ki tudtam kefélni egy vaddisznósörte kefével a szárítás után.

Nekem nagyon bejött! A krémmániás vélemények alapján döntöttem mellette. Jók az összetevői, nem szárít, egész testre, mindenhova, arcra is használható, nekem idáig ez az első szappan, ami nem okoz újabb pattanásokat, pedig próbáltam erre már mindenféle luxus-"csoda"-szappanokat is. Ráadásul ezt használva tényleg kidobhatom a testápolómat ;)
Viszont az illata nekem nagyon mű, kár, hogy nem kapható illatmentes változatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 22.

andrej

2013. május 11.

Ha itt nem látom ezt a szappant, és nem olvasom el a véleményeket, valószínűleg az életben nem vettem volna meg! :)
A folyékony változatán gondolkodtam, de abban is van SLS, így megnéztem ezt a szappant. Mostanában egyre inkább aggaszt, hogy el kéne hagyni az SLS-t, jóformán már csak a tusfürdőimben van, minden mást lecseréltem (a kézmosót kivéve) SLS-mentes termékre.

Reméltem, hogy közel 30 vélemény és elégedett vásárló nem tévedhet, így meg mertem venni kemény 220 Ft-ért. :)
Főleg télen eléggé ki tud száradni a bőröm, így a testápoló használata elengedhetetlen volt.
Most akkor ennél már nem kell minden nap majd bekennem magam? :D Ugyanis olyan szinten nem szárít most ebben a májusi melegben, hogy tényleg nem kellett testápoló! :) Szándékosan nem is kentem be magam, kíváncsi voltam, hogy mit produkál (az arcomat és a kezemet persze bekentem, azzal nem illik kísérletezgetni! :D). A téli időszakot majd még meglátjuk.

Zuhanyzás közben volt csak csikorgós a bőröm, miután megtörölköztem, már egyáltalán nem volt olyan, sőt, nagyon puha lett a bőröm! Annyira nem habzik, mint vártam, de jó érzés, hogy nem az SLS-től "habzok". Semleges az illata, így a kedvesemmel együtt használjuk. :) Mindenhova, arcra, egész testre, intim területre is ezzel fürdök, eddig nem okozott irritációt. A Balea Nature arctisztítóját használom, az hagy vmi fura réteget, de ha utána még ezzel a szappannal megmosom az arcom, minden maradék szennyeződést leszed az arcomról, szárítás nélkül!

Szóval nem hittem volna, hogy ennyire meg fog tetszeni, várakozásokon felül teljesített, én nagyon meg vagyok vele elégedve!
Jelképes összegért kaptam egy hatékony, szép összetevőkkel rendelkező szappant, amit bárhová tudok használni! A felhalmozott Balea tusfürdőimmel nem tudom, mi lesz, de már nem hiszem, hogy valaha is utánuk nyúlok, eljött a natúr szappanok ideje, hurrá!! :)
Ajánlom mindenkinek, csillagos ötös!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Ajánlom mindenkinek, csillagos ötös!! :)

moncsi29

2013. május 2.

A sok jó vélemény hatására megvettem én is.
Tényleg fantasztikus termék.
Az arcom kivételével az egész testemre használom,és egyáltalán nem szárít.
Nekem nagyon tetszik a diszkrét illata,finom habja.
Nem tudok róla negatívumot írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

A sok jó vélemény hatására megvettem én is.
Tényleg fantasztikus termék.
Az arcom kivételével az egész testemre használom,és egyáltalán nem szárít.
Nekem nagyon tetszik a diszkrét illata,finom habja.
Nem tudok róla negatívumot írni.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.