Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Szappanok

kova

2013. április 10.

Deeee! Ez a legeslegjobb szappan. Nőgyógyász tanácsára intimlemosóként is, meg egész testre, arcra, mindenhova. Nagyon jó, sokáig elég, nem szárít, de jól tisztít, kíméletes, jó illatú, csupa szuperlatívusz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

lilielli

2013. március 13.

Neeeeeeee! Nagy reményekkel próbáltam ki a minap arcra, intimlemosónak és fürödtem is vele... Bár ne tettem volna. Intim mosakodóként kicsípta, alig bírtam magammal, de szerencsére, ott lent 1 nap alatt kihevertem e szörnyűséget....! /Nagyon megszoktam már a Jessa-t és az be is vált./ Az arcom húzódik tőle, és mindenütt csikorog a bőröm, amikor még a kádban fürdök vele. A kezem fürdés után hót fehér lett, azt is kiszárította. De az jó, ha nektek bevált, ennek örülök!! De sajnos úgy látszik, én allergiás vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

Bibi

2013. március 11.

Hat meg arcra milyen jo;)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Hat meg arcra milyen jo;)!

diaziana

2013. március 11.

Eddig csak kézmosásra használtam, de olyan finom, puha lett tőle a bőröm, hogy zuhanyzáshoz is ki fogom próbálni. Olcsó is, és szebbek az összetevői, mint az eddig használt szappanoknak. Az illata semleges, amolyan tisztaságillat, és jól habzik. Mindenképpen újravásárolom, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Lanie

2013. március 3.

Eddig minden próbált szappan szárította a bőrömet, de ez az ellentétét csinálta, abszolút finom puha lett utána a bőröm, meglepődtem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

somodiedo

2013. február 10.

Azt írjátok, hogy óriási habot képez, stb..., hát nem tudom, nekem nem igazán habzik. Ettől függetlenül eddig elégedett vagyok vele. Kellemes az illata, legalábbis nekem tetszik. Használom testre és arcra is, és egyáltalán nem húzódik utána a bőröm. Jól tisztít, és úgy néz ki, hogy sokáig elég lesz, lassan fogy. Adok neki 4 csillagot, aztán pár hetes használat után, majd meglátjuk mi lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

széna

2013. február 5.

Én bizony még az arcomra is használom a zuhany alatt. Zseniális cucc kb 200 pénzért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

april

2012. december 15.

Egy ideje ezzel fürdök és teljesen elégedett vagyok!! Tetszik az illata, nem szárít úgy, mint más szappan.
Szerintem ár-érték arányban nagyon jó! Ilyen áron natúr szappant nehéz kapni (kár a parfümért az összetevők közt, de 200Ft-ért mit várjon az ember?)
Szóval ajánlani tudom mindenkinek, egyetértek az előttem szólókkal!!! Adjatok neki egy esélyt, ha még nem próbáltátok, nem fogtok csalódni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

huncutka

2012. október 30.

Ezt a szappant is kézmosásra használom, ez után használok gél-es fertőtlenítőt így nem ragad a kezem.
Szeretem a tiszta illatát, én mondjuk nem tudom mitől is orvosi szappan, melyik az az összetevő ami fertőtlenítő hatást tölt be, ha valaki tudja, írja le.
Vagy csak nekem evidens hogy ha az a neve, hogy orvosi szappan fertőtlenítenie kell.
Egyébként régebben volt ennek egy folyékony szappan változata, én már nagyon régen nem láttam, pedig abból nem is tudom hány flakonnal kivégeztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Guttmann Natasa

2012. október 30.

Nagyon kellemes az illata. Óriási habot képezve tisztogat, minden helyen. Mindezt úgy, hogy nem lett száraz, hámló a bőröm. Arra tettem föl a fél életem, hogy a lehető legdrágább szappanok közül találjak egyet, csak egyetlen egyet, ami nem szárít. Erre itt van ő. Csoda termék.

Aha, megvan: a természetes olajréteg az, ami megakadályozza a bőr kiszáradását.
Finoman körbeölel, hidratál. Én fürödhetnék akár még 4 órát is, akkor sem tudna érintkezni a bőröm közvetlenül a szárító vizzel. Zseniális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Aha, megvan: a természetes olajréteg az, ami megakadályozza a bőr kiszáradását.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.