Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Szappanok

Monee

2012. szeptember 25.

Én egyelőre csak intim mosakodásra használom, arra tökéletesen bevált, nem irritál, az illata semleges, jól habzik. Nagyon megszerettem, pedig én írtóztam a szappanoktól, mert eddig minden "csodaszappan" nagyon kiszárította a bőröm. Ez a szappan tökéletesen rácáfol az összes rossz tapasztalatomra, teljesen elégedett vagyok vele! Kicsit még gyűjtöm a bátorságom és majd kipróbálom teljes testen is. Majd updatelek... Az ára is nagyon baráti, ez így összesen ötös!
Ezúton szeretném megköszönni minden előttem szólónak, hogy felhívták a figyelmem erre a csodaszappanra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

moonlitnight

2012. július 1.

Ezt nem hiszem el, ilyen nincsen, az még hagyján, hogy CSODASZER, de hogy még OLCSÓÓÓ IS. Valami itt nrm stimmel nekem. Ennek a terméknek nincsen hibája, azon kívül, hogy szappan és én genetikailag béna vagyok mindig elejtem őket, de fejlődök, de mindene rendbe van, képez egy nagyon egészséges olajréteget a bőrön, amit nem érezni egyáltalán, de a vízcseppek való érintkezésnél látni, hogy hogyan suhannak le a bőrröl, ezt az érzést a lush angel bar skin arctisztítójánál fedeztem fel először . ISTENI !!! Mindenki próbálja ki, más natúr szappanoknál is jobb.
Ki fogom próbálni ugyan ennek az isana változatát is.
csillagok száma: végtelen!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Ki fogom próbálni ugyan ennek az isana változatát is.
csillagok száma: végtelen!!!

Corra

2012. június 23.

Tetőtől talpig használom, intim területre, teljes testfelületre és arcra is (az arctejes sminklemosás után vagy reggel zuhanyozás közben szoktam gyorsan átszaladni szappanos kézzel az arcomon). Tudom, hogy régi "csökevény" ez a gondolkodásomban, de én még mindig csak akkor érzem magam igazán tisztának, ha szappannal mosakodom és mosom meg az arcomat is. Szerintem kell az egészséges bőrnek, hogy naponta kapjon egy kis lúgos hatást, hogy ne felejtsen el dolgozni (vékony savköpenyt kialakítani).Persze nem okoskodni akarok, a lényeg, hogy szeretem és keresem a jó minőségű, lehetőleg natúr szappanokat.

Bár ennek nem tökéletesen tiszták az összetevői, mégis az egyik legjobb, és ha már van benne illatanyag, legalább finom és diszkrét és legalábbis engem szerencsére nem irritál.

Az én bőrömet nem szárítja.

Elég gyorsan fogy és hajlamos szétmállni a szappantartóban, nekem erre az vált be, hogy egy megmosott söröskupakot nyomok az aljába, és arra állítom, így minden oldala meg tud száradni két használat között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

Az én bőrömet nem szárítja.

Heléna

2012. június 21.

Semleges, de kellemes illat, nem fogy gyorsan, nagyon jó árban van, de kissé szárít. Intimmosakodónak vettem, annak bevált, nem irritál!

update: mégis elég gyorsan fogy más szappanhoz képest, és a végén már egészen puha lesz és szétmállik, -1*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 21.

Hibiszkusz

2012. május 31.

Itt olvastam róla először, és megvettem, mert szépek az összetevői és jó áron is lehet hozzájutni. Konkrétan 230 FT-ért vettem, ami ilyen összetevők mellett nevetséges összeg. Kellemes, nagy darab, jól belesimul a kézbe, jól habzik, és kellemes, finom tisztaságillata van, ami egyáltalán nem zavaró. Picit ez is szárít, de eddig soha semmit nem találtam, ami ne szárított volna, úgyhogy ezért nem jár mínusz. Összességében nagyon kellemes érzés vele fürödni (használom tetőtől talpig), és tisztának érzem magam utána. Nálam visszatérő vendég lesz az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 31.

bandita

2012. május 7.

2012. 05. 01
Intimmosáshoz vettem ezt a szappant az itteni vélemények után, Egyszerű papírdobozkája mellett egyébként simán átszaladt volna a tekintetem. Ma, kíváncsiságból teljes fürdéshez használtam, gyengéd tisztítást tapasztaltam, és olyan dús, krémes habot, hogy könnyedén, gyorsan egyúttal le is borotváltam vele az adott területeket. Szerintem hidratál, a bőrömet puhává tette, nem tapasztaltam a tusfürdők testápoló utáni azonnali sikítását, mert valami finom, nem zavaró réteggel vonta be a testem. Ha nem írtok ilyen jókat róla, simán otthagyom a polcon. Nincs más hátra, be kell szereznem egy szép szappantartót hozzá, hogy méltó dísze legyen a fürdőszobámnak
2012. 05. 07
Tegnap este óta már van hozzá gyönyörűséges kerámia szappantartóm hozzá,tudom, nem tartozik szorosan a véleményemhez, de gondoltam megosztom veletek ezt is.
Elmondhatom, hogy pár napja használom már ezt a terméket az arcom kivételével mindenhova, és tökéletes! Intim területre is, pedig vannak azért ellentmondó vélemények erre a célra való felhasználással kapcsolatban. Az én flórám gyógyszeres (antibiotikum) kezelésnek "köszönhetően" nincs még rendben, de jelenleg most ő az egyetlen, ami ezt a területet sem bántja. Hosszú távon is ragaszkodni fogok hozzá, bár nyitott vagyok az ehhez hasonló szappanok kipróbálására is. :)
Szívesen fogadok bármilyen ötletet, a sima vizes tisztálkodás kivételével, mivel számomra az nem nyújtaná a tisztaság élményét.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 7.

2012. 05. 01
2012. 05. 07

ribizli

2012. május 5.

Nagyon pozitív tapasztalataim vannak, intim mosakodónak vettem én is, tényleg megfelelően habzik, az illata nem zavaró, szinte semleges, úgyhogy megéri beruházni rá egy kevéskét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

kuklis.aniko

2012. március 31.

Én is intim mosakodónak vettem, annak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Én is intim mosakodónak vettem, annak tökéletes.

Rony

2012. január 22.

Én tusfürdő helyett használom, így sokkal tisztábbnak érzem magam. :)
Szép összetevők, kedvező áron kapható, és nekem kifejezetten tetszik, hogy nincs erős illata.
Nekem nem fogy gyorsabban, mint bármelyik más szappan. Plusz pont, hogy nem ázik szét, mint például egy Dove szappan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

Én tusfürdő helyett használom, így sokkal tisztábbnak érzem magam. :)

tenyitomi

2011. december 11.

Intimmosakodó helyett kitűnő dús habja van nem irritálja a bőrt egyáltalán.Illata alig van.Hátránya hogy gyorsan fogy az árát/kb.180ft./megéri.Már ez is drágult 230~ra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.