Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Szappanok

gedit60

Korcsoport: >54
2011. május 7.

Én is vettem belőle, főleg az intim mosakodó gélek helyett használom, mert azokban mindegyikben van káros anyag sajnos. Ennek nagyon jók az összetevői, és még a fertőzésektől, gombásodástól is megvéd, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. május 7.

szambi

2011. május 3.

Szerintem nagyon jó, nekem nem szárítja a bőrömet. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.