Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   3 x 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Elizabeth, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. június 28.

Kiszerelés:   3 x 2 db
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hialuronsav tartalma és speciális hidratáló összetevője extra adag hidratáltságot kölcsönöz a bőrnek pillanatok alatt. A Balea Beauty Effect zselés párna belülről párnázza ki a kisebb ráncokat, fokozza a bőr feszességét és hozzájárul a ráncok mélységének csökkentéséhez. Azonnali hűsítő hatása csökkenti a duzzanatokat, és segít megszüntetni a bőrszárazság okozta szemkörüli ráncocskákat.

Zsutrk

2018. szeptember 9.

Egy profi sminkes ajánlására vettem meg a terméket és tényleg azt kell mondanom, hogy szuper. Sajnos hajlamos vagyok a karikákra, sok mindent próbáltam már, de ezt feldobom és 15 perc múlva szemmel látható a változás. Az áráert pedig szerintem ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

cseri88

2018. szeptember 7.

Mindig csábító, mikor betévedek a drogériába. Egyik legjobb, ilyen cucc, amit valaha is próbáltam és CF. Szemmel láthatóan lesz változás, feltölti, hidratálja, kisimítja a szemem alatti részt. Nem mondom, hogy, olyan lettem, mint, aki 8 éves, de nagyon jó cucc. Remélem, nem vonják ki, mert szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

hadri

2018. augusztus 28.

Nagyon elégedett vagyok vele, látványosan szebb lett tőle a szemem alatti terület. Most eléggé stresszes időszakom volt, rámfért egy kis szépítés :D Egyedül az ára miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

kamillakovacs

2018. augusztus 24.

Megszerettem ezeket a tapaszokat, már két dobozzal vettem. Vannak azok a reggelek/alkalmak amikor nagyon jól jön. Hűsít, kisimítja a szemkörnyéket, utána sokkal puhább a bőröm. Csodaszernek nem mondanám de jó érzés használni. Az árát viszont soknak tartom, mivel hasonlót lehet rendelni fillérekért, és sokkal több van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Sziszo96

2018. augusztus 12.

Itteni vélemények hatására vettem meg, de csalódás volt. Szemem alatti finom ráncokat 1-2 óráig kisimítja, utána nem látom a hatását. Karikára, táskára semmi hatása nincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Adrienn7

2018. augusztus 9.

Hűtőben tárolom, utána szoktam feltenni, többnyire elindulás előtt.
Nem szoktam túl sokat aludni, ez a szemem alatt látszik legtöbbször, de ez szépen kezeli :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Hűtőben tárolom, utána szoktam feltenni, többnyire elindulás előtt.

wishes

2018. augusztus 3.

Hűsít-simít-hidratál, szóval nem rossz, hűtőből kivéve még jobb, de 3 pár tapaszért 800 Ft...? Rendeltem inkább 60 db-os, dobozos szemtapaszokat Koreából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Colormonkey

2018. július 24.

Hűtőben tárolom, remekül frissít, szuper érzés. A bőröm teljesen felszívja belőle a nedvességet, szépen feltölti a szemem alatti pici ráncokat, én nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

sophiie

2018. június 29.

Itteni vélemények és egy youtuber ajánlása miatt vettem meg és nem bánom. Szeretem, kellemesen hűsít, jó érzés. A hidratáló hatását nem igazán vettem észre, ezért csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

DianaS

2018. május 20.

Kisimítja a bőrt és hűsít, semmi extra, egyes napokon jól jött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Kisimítja a bőrt és hűsít, semmi extra, egyes napokon jól jött.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.