Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   3 x 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Elizabeth, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. június 28.

Kiszerelés:   3 x 2 db
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hialuronsav tartalma és speciális hidratáló összetevője extra adag hidratáltságot kölcsönöz a bőrnek pillanatok alatt. A Balea Beauty Effect zselés párna belülről párnázza ki a kisebb ráncokat, fokozza a bőr feszességét és hozzájárul a ráncok mélységének csökkentéséhez. Azonnali hűsítő hatása csökkenti a duzzanatokat, és segít megszüntetni a bőrszárazság okozta szemkörüli ráncocskákat.

Lylien

2018. március 18.

A Balea szemkörnyékápoló Q10 ránctalanító tapasszal versenyeztettem.
Ez a termék a másikhoz képest zselés állagú, már-már "vizes" kis tapasz, egyértelműen több nedvességet juttat a bőrbe. Használat után is hidratáltabb hatást kelt a bőröm. A hűsítő, frissítő hatás valóban megvan (pedig én nem tettem hűtőbe).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

A Balea szemkörnyékápoló Q10 ránctalanító tapasszal versenyeztettem.

gioia

2018. január 22.

Hűtőben tárolom és kellemesen felfrissíti a szemkörnyékemet. Nem azt mondom, hogy csodaszer, de kisebb táskát simán levitt. A karikáim csak röhögtek a próbálkozáson, na de ugye aki nem alszik eleget, az ne várjon csodát ;) Irritáció nem volt, időnként frissítgetni a szem alá megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

tillisilli

2017. november 19.

Update3 (2017nov): mások is felfedezhették a párnácskák hatásosságát, mert hónapokig vadásztam a dm-ekben és nem leltem, mindenütt mindig ki volt fogyva, más táskás szemű egyedek felvásárolták az összeset. Úh ha látok valahol, én is felvásárlom az összeset, mindig van raktáron a hűtőben hétfő reggelekre vagy ha este valahová menni kell. Rengeteg teljesen hatástalan szemkrémet elkentem már magamra az elmúlt 15 évben, köztük méregdrágákat is, hálás vgyok, hogy ez a cucc legalább időlegesen hat.

2017 Aug: Tökéletes alany vagyok az ilyesmihez: karikák ÉS táskák + 2-3 mini ránc is, van mit javítani. Arra már rájöttem, azt elfelejthetem, hogy valami ezeket valaha eltünteti - meg kell elégednem azzal, ha _enyhíteni_ tudom őket. A legtöbb termék erre sem képes.

Elsőre mindkét szememre tettem a párnácskákból (előtte lehűtöttem) - azt vettem észre, hogy mennyire feltöltötte és kisimította a szemem alatti részt. Persze táskás és karikás maradt, de nagyon sima és feltöltött lett a táska felszíne :) és a két ránc eltűnt.

Ma reggel csak az egyik szemem alá tettem, hogy lássam a különbséget, és valóban elég látványos. A táska valamivel kisebb lett az alatt a szemem alatt, a bőr feltöltött lett. Persze ugyanúgy táskás és lila a szemem alja, de ha már valami egyáltalán segít és ennyire látványosan, az haladás. Most kivárom még, mennyi ideig tart a hatása (mennyi ideig látható a különbség a két szem között).

UPDATE: 2 óra múlva még látszott a hatás, 3 óra múlva már nem.

UPDATE2 (5 nap múlva): Valaki a véleményezők közül emlegette a Balea Q10-es párnácskáit, és eszembe jutott, hogy anyukám is használt olyat, nosza kipróbáltam. A Q10-es párnácskák olcsóbbak, és abban 12db van, míg a "beauty effect"-ben csak 6db. De már rajta vagyok, hogy összehasonlítsam a kettőt, szóval egyik szememre Q10-es párnácskát tettem, a másikra ezt a gél cuccot. Eredmény: látványos különbség. A Q10-es kisimította a bőrt, de a karikákkal-táskákkal semmit nem kezdett, úh azon az oldalon, ahová a gél párnácskát tettem, 3mm-el kisebb lett a szemem alatti táska (időlegesen persze, ld feljebb, hatása 2-3 óra max) Szóval én úgy találtam, a gél párnácska nyerőbb, és ezennel meg is adom neki a fullos 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

UPDATE: 2 óra múlva még látszott a hatás, 3 óra múlva már nem.

natasa

2017. szeptember 12.

Tavaly írtam itt egy elégedett véleményt, utána egy időre el is felejtettem a terméket. Most viszont újra előkerült, mivel rendesen szükségét éreztem. Allergia plusz nátha, a kialvatlanság miatt rendesen karikás volt a szemem körül. Na lássuk hát azt az extra hidratálást, duzzanatcsökkentést!
Én láttam, amit láttam a tükörben. Mindegy, mert az igazi eredménymutató a környezetünk visszajelzése. Egy kollégámtól meg is kaptam: "Hű, de sz@rul nézel ki!" (elnézést, de szó szerint kellett idéznem, hogy átjöjjön a lényeg)
Szóval: ennek a terméknek semmi értelme nincs. Lehet, hogy pár percig olyan, mintha jó lenne, de ez kevés. Ráadásul nekem össze-vissza csúszkált most, szóval ilyet többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Petrappp

2017. július 21.

Nekem szépen feltölti és kisimítja a szem alatti területet. Először azt hittem, semmi hatása, de ahogy elkezdtem sminkelni és fölkentem a korrektort, látszott, hogy sokkal szebb és teltebb a bőröm a szemem alatt. Mèg este, sminklemosáskor is látszott a hatása. Biztos, hogy veszek még ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

balankaa01

2017. június 26.

Hűtőben tároltam, kettőt használtam el eddig, alkalmakkor, mikor kisimultnak kellett volna kinéznem. Hát... jó érzés meg minden, de nálam nem történt ilyen "kivasalás", pedig elég karikás a szemem a krónikus kialvatlanság miatt. :(
Mindegy, ébresztőnek nem rossz, de nem hiszem, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Mindegy, ébresztőnek nem rossz, de nem hiszem, hogy újraveszem. :)

rocknrose

2017. június 26.

Nem rossz, nem rossz, de nem egy csodaszer. Hűtőben tárolom, így a használatakor tényleg hűsítő, frissítő, de ha elfogy, nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

VeghZsuzska

2017. április 12.

Gyorssegélynek nálam teljesen bevált. Nincsenek oltári nagy bajok a szemkörnyekemmel, de ha 'kimenős' vagyok és látok pár táskácskát, felldobok egy párat és szépen kisimítja.
Hosszú távú hatását nem igazán látok, de ettől SOS megoldásnak szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

Hosszú távú hatását nem igazán látok, de ettől SOS megoldásnak szuper.

senskin

2017. február 4.

Hűsítő műanyagocska átitatva egy kis nedvességgel... Nekem még csak a tasakban a helyén sem voltak, úgy kellett kikaparnom az aljából. 5 perc után kezdtem érezni egy kis csipkelődő érzést, majd a megadott idő elteltével leszedtem ( de már nagyon idegesített, hogy ott van) és nem láttam csodát.
Sőt még a helye is meglátszott, hogy leszedtem.
Shiseido szemkrémet használok, még önmagában is elég, bármilyen maszk nélkül....
ezt pedig teljesen felesleges volt megvennem, de kíváncsi voltam milyen lesz....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Sőt még a helye is meglátszott, hogy leszedtem.

Lapetite01

2017. január 17.

Nem, valahogy nekem sem használt. Pedig fenthagytam szinte száradásig, de semmi hatása nem volt. Hidegen nem próbáltam, és mivel elfogyott, már nem fogom újra venni. Helyette viszont épp útban van egy koreai márka hasonló terméke (Ohmybrush Viki ajánlására), nagyon várom, hogy megérkezzen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.