Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   3 x 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Elizabeth, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. június 28.

Kiszerelés:   3 x 2 db
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hialuronsav tartalma és speciális hidratáló összetevője extra adag hidratáltságot kölcsönöz a bőrnek pillanatok alatt. A Balea Beauty Effect zselés párna belülről párnázza ki a kisebb ráncokat, fokozza a bőr feszességét és hozzájárul a ráncok mélységének csökkentéséhez. Azonnali hűsítő hatása csökkenti a duzzanatokat, és segít megszüntetni a bőrszárazság okozta szemkörüli ráncocskákat.

bovaryne

2015. november 13.

Nálam is alap a fürdőszobában, egyszer próba szerencse alapon tettem be a kosaramba és azóta teljesen rászoktam. Reggel, ha "baj van", már teszem is fel, és jó 10 perc után szinte kivasalja a szemem alját. Külön jó benne az állaga, nem zavaró, amíg fent van, ellenben a hasonló alakú, de vastag fehér anyagból lévő társainál. Egyetlen hátránya, hogy néha csak a sokadik üzletben kapok...ezek szerint másnak is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 13.

hsalexa155

2015. október 27.

Ő az én megmentőm! :-) Sokat ülök a gép előtt, ehhez gyakran meglehetősen kevés alvás is társul, ez a kombó pedig igencsak szép duzzanatot tud eredményezni a szemeim alá. Na, ilyenkor bevetem őt és pár perccel később csak ámulok-bámulok. Kisimít, feltölt és szinte teljesen eltünteti a karikáimat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Ashmatiii

2015. szeptember 6.

Imadtam. Probaltam mas szemmaszkot mar,de ez a kedvenc. Konnyu, kimeletes, nincs tolakodo illata. A bort szepen felfrissiti, kisimitja, halvanyitja a lila karikakat. Egyszeruen jo erzes a boron es nem csip, se nem hagyja ezt a tul zsiros erzest magautan. Pont annyi, amennyi kell. Batran merem ajanlani, mert nagyon klassz termek. Szem-wellness par perc alatt. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Suze

2015. július 16.

Két alkalommal használtam, amikor nagyon gyorsan el kellett tüntetni a rusnya kis bőröndöket (családi örökség, mióta az eszemet tudom ott vannak a szemem alatt, de rövid éjszakák után kriminális). Jó negyedórát rajta hagytam, de tényleg helyre rakta, nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Zsildom

2015. március 22.

Olyan alapcikk a fürdőszobámban mint a fogkrém, vagy a wc papír. Imádom, időnként elcsábulok, de mindig visszatérek hozzá. 10 perces a hatóideje, de ha belefér a reggeli szöszmötölésbe addig hagyom fenn, amíg pöndörödni kezd a szárazságtól. A brutális bőröndöt is gyönyörűen lehúzza. 10 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.

Bubimaya

2015. március 11.

Sos megoldásnak teljesen tökéletes. Husiti, kisimítja a szem alatti puffadsagot. A balea kis kapszulás szemkornyekapolo koncentratumjaval tökéletes volt de sajnos azzal szembesültem hogy kivontak a forgalomból a kis ampullat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

ebria

2015. február 12.

Nagyon jó kis cucc, kellemesen hűsít, kicsit hidratál, lehúzza a szem alatti táskákat. Nekem teljesen addiktív, legszívesebben minden másnap használnám de minimum hetente egyszer, így viszont elég drága. Úgy emlékszem ezer forint körül volt 3 pár, ami baleás viszonylatban szerintem drága. Ennek ellenére valószínűleg újra fogom venni mert maximális wellnes-faktort nyújt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

antonelly

2013. december 15.

.. elég jó termék, a célnak megfelel, ha gyorsan kell egy kis korrekció a fáradt szemnek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

Livomivo

2013. november 23.

Nem forradalmasította az életemet, viszont elég jó és megbízható. Könnyed feltapad, nem mászik el, nem irritálta a szemeimet. Nem volt illata. Szépen kisimította a bőrt, de nem hidratál, mint a szemkrémem. Persze, a ráncocskák nem tűnnek el, mintha ott sem lettek volna, inkább csökkentette a mélységüket és feszesebb lett a bőr. Végül is, ez a célja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 23.

jibjab

2013. augusztus 1.

Ezt egyszer kipróbáltam. Jól felragad a szem alá és tényleg nagyon erős simító hatása van. Amolyan igazi SOS cucc randi, fotó, buli előtt. Leviszi a duzzanatokat és simítja a bőrt. Az hogy ezt a benne lévő hatóanyag teszi-e vagy az a ragasztó szerű, amivel feltapad, azt nem tudom és azt se, hogy hosszú távon nem nyújtja-e jobban ki a szemkörnyék érzékeny, finom bőrét. Ezért tényleg csak ritkán vetem be.
Ami viszont szuper és oda gyakran használom, az az orr és a száj között futó barázda. Szépen odaragad, amikor otthon vagyok és kisimítja azt a fránya mimikai barázdát. Én oda sokkal hatékonyabbnak látom és ott nem is félek annyira, hogy esetleg kárt okoz. Éjszakára is fel lehet tenni, persze csak, ha egyedül van az ember és akkor reggelre tényleg nyoma sincs a barázdának.
Ár/érték arányban jó, bár nálam a barázdára sok fogy, de azzal vigasztalom magam, hogy olcsóbb, mint a botox.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.