Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. november 19.

Kategória:   Szemkrémek

orchidea

2012. május 26.

Semmilyen hatását nem tapasztaltam, nagyon folyós állaga miatt nehéz volt felvinni. Zsíros, kevert bőrre nem ajánlom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 26.

sordi

2012. május 23.

Meg kell védenem ezt a cuccot, a karikákra valóban nem, de a kis ráncokra nagyon jó hatással van, sokkal jobban működik, mint jó pár drágább termék, amit próbáltam. Az "illata" valóban nem túl jó, de a hatásával teljesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 23.

Roni27

2012. április 11.

Nagyon nem szeretem... Pedig ebből a termékcsaládból a szérumja bevált.
Az állaga jó lenne, ha lenne valami hatása is. Ha picivel többet teszek fel, akkor lemálik :-/ Alig várom, hogy elfogyjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 11.

Nagyon nem szeretem... Pedig ebből a termékcsaládból a szérumja bevált.

uaim

2012. április 3.

Na kb ez volt az a cucc ami semmit nem csinált a szemkörnyékemmel még csak jól sem hidratálta:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 3.

r_ivan

2012. március 25.

Ha a hűtőben tartom, akkor kellemes érzés a használata és utána javulnak a sötét karikák. Viszont nekem hidratálásban nem elég, az pedig luxus még ilyen ár mellett is, hogy két dolgot használjak a szememre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

chyny-eve

2012. február 19.

Mondjuk én nem vettem észre, hogy csípné a szemem vagy a szemkörnyéken, de nem egy nagy eresztés szerintem sem ez a szérum! Legközelebb egy jobb minőségűt fogok venni, az biztos! Régóta keresem a megfelelőt ugyanúgy nappali krémben is, úgy érzem, nem a drogériában fogok keresgetni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.

santhanora

2012. január 6.

Eléggé karikásak a szemeim,ezért hűsítő szemkörnyékápolót kerestem. Nem vagyok híve a drága kenceficéknek,ezért erre a termékre esett a választásom. Sajnos egyáltalán nem jött be,nekem is nagyon csíp. Nem csak a szememet,hanem a bőrömet is. Hűsít ugyan,de a hideg csapvíz is jobb ettől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

SlecckelMarine

2011. december 9.

Nekem is csíp, vagy inkább irritál egy kicsit úgy fél percig, aztán elmúlik. Ezért sem venném meg, + mert semmilyen hatást nem tapasztalok a fáradt szemkörnyéken se színileg, se a bőröm textúrájában, smink alá használhatatlan, csak estére lehet felkenni. Igyekszem minél előbb elhasználni, hogy másmilyet vehessek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 9.

Ancsi78

2011. december 4.

Régebben az egyik barátnőm vett egyet, de nekem adta, mivel neki is csípett. Nekem szerencsére ilyen gondom nem volt vele, de szinte semmi hatása nem volt. Talán minimálisan hidratált. Én magamtól biztos nem venném meg. Az összetevők se túl biztatóak. Én egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 4.

morning_glory

2011. október 16.

Engem nem csíp, sőt, a szemem se dagad fel tőle, mint sok más szemkörnyék-ápolótól. Viszont nem hidratál eléggé, így én használok mellette egy másikat is. A szarkalábsimító hatásáról nem tudok beszámolni, de lehet, hogy ha nem ezt használnám, már lenne néhány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol