Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. november 19.

Kategória:   Szemkrémek

orchidea8627

2011. szeptember 17.

Nem szerettem, túl sok parfüm van benne. Azt sem éreztem, hogy hidratálta volna a szemkörnyéket. A pumpás kiszerelés viszont nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

csillag1219

2011. július 2.

Megvettem annak reményében, hogy az első szarkalábaimat kisimítja. A hatékonyságát nem tudom teljesen felmérni, mert ritkán használom, mivel felvitel után elkezdi csípni a szememet. A szemem alá szoktam minimális mennyiségben felvinni, ügyelve arra, hogy ne menjen bele, de mégis csíp. Smink alá alkalmatlan, mert a bőrön réteget képez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol