Balea

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hámlasztó hatású északai szérum hialuronsavval és glikolsavval. Olajmentes formulával, mely ideális zsíros bőrűeknek is. Arca reggelre puha, sima és tiszta lesz.

Ár: 600 , Eladó: Reci81
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest 10., fizetés: Személyes, posta
Ár: 600.- , Eladó: fagas
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm
dzsenci09

2018. november 25.

Nagyon sokat segített rajtam! A bőröm hálás érte,hogy megvettem! Bátran ajánlom mindenkinek! A bőröm tisztább lett tőle, simább és kevésbé pattanásos! Én biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

Cukiduda

2018. november 10.

Szerintem kellemes illata van, az alkohol pedig szerencsere nem csipte az arcomat. Utana ampullat es arckremet is hasznaltam es a kis pirossagok amik az utobbi idoben a stressz miatt jelentkeztek az arcomon, elmultak reggelre. Nekem eddig tetszik a hatasa. Hamar beszivodott a borombe, nem maradt utana semmifele reteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Lanie

2018. november 3.

Valóban rettenetesen alkoholos szaga van, úgyhogy minden jó tulajdonságát sajnos kiüti az az egyszerű tény, hogy ragacsos és alkohol szagú. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Ennie86

2018. október 18.

Egy időre félre tettem de most megint elkezdtem használni esténként. Könnyen beszívódik, kellemes a textúrája. Nekem az illata is tetszik. :) Hatását tekintve nem vettem észre hogy hámlasztana, viszont nagyon puha a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Leander

2018. szeptember 10.

Eredetileg 4 csillagot terveztem neki adni, mert bár csodákat nem művelt, de egy darabig tényleg szépen segített kisimítani, egységesíteni a bőrömet reggelre. Aztán egyik reggelre bedagadt az egyik szemem alsó része és alatta (nem a szemkörnyéken - oda nyilván nem kentem, de közvetlenül alatta) egy 50 forintos méretű gennyes kémiai égési seb tátongott. Semmi más nem nagyon okozhatta, mivel csak ezt kentem fel az arcomra lefekvés előtt, illetve a szemkörnyékemen használtam előtte egy damaszkuszi rózsavizes pakolást, így esetleg még a kettő kölcsönhatása lehetett, bár a másik szemem környékén nem jelentkezett és a damaszkuszi rózsavizet nagyon régóta használom az arcom egészére, nincs benne semmi ami égési sérülést okozhat. Ebben a szérumban lévő glikolsav viszont igen. Mivel elvileg nincs benne nagyon nagy koncentrációban és nekem nem igazán érzékeny a bőröm (rendszeresen használom pl. a Geek&Gorgeous hámlasztókat és azokkal sem tapasztaltam soha semmi hasonlót, de még kisebb mértékű irritációt sem), így feltehetően az történt, hogy nem oszlott el jól a hatóanyag a szérumban, a glikolsav az aznap esti adagban messze koncentráltabb volt a kelleténél, esetleg én is kicsit vastagabban hagytam fent az adott ponton, és mivel éjszakai szérum utána azonnal - hullafáradtan - lefeküdtem, így nem is érzékeltem, hogy éget és gáz van. A fentiek fényében annak aki bevállalja, mindenképpen óvatosságot javaslok: csak nagyon vékony rétegben, alaposan eloszlatva használjátok és ne feküdjetek le közvetlenül utána, csak úgy fél / 1 óra múlva. Nekem a szemem alatt konkrétan egy másodfokú égési sérülés lett a vége a dolognak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Fairyskin

2018. augusztus 4.

Én ezt a szérumot csak azért vettem meg, mert valami újat akartam kipróbálni. Teljes áron is elég olcsónak találtam ahhoz, hogyha nem csinál semmit, nem olyan nagy pénzkidobás. Már az első használat utáni reggelen változást láttam!!! Ez egyszerűen fantasztikus! Hámlasztani nem hámlaszt viszont simább, tisztább a bőröm! Ha lehetne 6 csillagot adnék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Csipetke

2018. július 12.

Kellemes kis szérum. Finom könnyű állaga van.Nagyon nagy változást nem érzek reggelente de mintha tényleg kisimultabb frissebb lenne az arcom. Nem kell sok belőle és gyorsan beszívódik. Nem hagy maga után semmilyen érzetet. Nekem olyan semmilyen illata van és ez tetszik. Könnyű használni. Az ára is jó szerintem én akciósan vettem, de a teljes árán is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Anita1978

2018. június 29.

Ami szérumokban hialuron van (legalábbis azt ígérik), azt mind kipróbálom. :) Így ez jött sorra. Elhasználtam, könnyű állaga van, jó a kiszerelése, elérhető ár, egy egész sorozat beszerezhető ebből a szériából...de felejthető.Semmi extra. Csodát nem tesz, és ugye egyik se fog. Ugyanolyan, mint más termék, de azért megérdemli az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

lilielli

2018. június 3.

Hűha!Vajon mit tettek ebbe??Mert sokkal szebb a bőröm,alig van piros pöttyöm.Este használom,hidratáló alá,néha nappal is.Nagyon szeretem.!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

niki526

2018. március 20.

5-6x használtam eddig, jó ézés elkenni a bőrön, ha sikerül nagyon vékony rétegben felkenni, akkor utána puha a végeredmény, nagyobb adagban viszont erősen ragacsos. Az illata pedig eléggé alkoholos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).