Balea

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hámlasztó hatású északai szérum hialuronsavval és glikolsavval. Olajmentes formulával, mely ideális zsíros bőrűeknek is. Arca reggelre puha, sima és tiszta lesz.

Ár: 600 , Eladó: Reci81
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest 10., fizetés: Személyes, posta
Ár: 600.- , Eladó: fagas
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm
Vicus

2018. február 17.

Egy ideig használtam, majd szünet, majd tegnap megint felkentem, de borzasztóan csípett utána az arckrém. Lemostam a kombót és utána már nem csípett az krém, nem igazán értem.. Még használgatom, aztán majd jövök módosítani. Nagyon alkoholos amúgy, illata tényleg, mint a hajlakké :D
Update: Nem hiszem, hogy emiatt csípett az arckrém, mert utána már nem fordult elő ilyen probléma. Amúgy szép sima lesz tőle az arcbőröm, de nem fogom újravenni, mert áttérek a cosrx márkára hámlasztó terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

1999

2018. február 8.

Nagyon kellemes kis szérum, a mindennapi bőrápolási rutinom része. Hidratáló élőtt szoktam használni esténként és reggelre szép, puha bőrrel ébredek, bár mivel több krémet is használok nehéz megmondani, hogy pontosan melyiknek van ennyire jó hatása. Sokáig elég ez az adag és szerintem egy pumpálás túl sok. Én egy kicsit kevesebbet szoktam belőle használni de még az is bőven elég. Szeretem és jóérzés hasznélni, de a 2. helyen lévő alkohol miatt nem hiszem, hogy újravesze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

dustyrose

2018. január 25.

Ki akartam próbálni egy hámlasztó terméket éjszakára hogy kicsit frissebb, élettelibb bőrrel ébredjek reggelenként és ne keljen minden nap szétradírozni szegényt - hámlasztani ő nem tudom mennyire hámlaszt, de látványosan szebb a bőröm ha használom, a ránctalanító hatásáról nem tudok gazán nyilatkozni de mindenképp kismimultabbnak és kipihentebbenk látszom tőle.Az illata elég erős és nem egy szokványos arcápoló illat, kicsit szúrós és majdhogynem kellemetlen még nekem is, pedig én alapvetően kevésbé vagyok érzékeyn az illatokra, szóval ha valaki nem szívleli az erős (és rossz) parfümöt a kozmetikumokban szerintem jobban teszi ha ezt elkerüli.Csodaszernek nem nevezném de az ára szuper és annyira működik amennyire a bőrömnek szüksége van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Emesh

2017. december 18.

Az én zsíros bőrömnek egyelőre áldás, hogy van mivel éjszaka is hidratálnom. Tényleg feltölti, sőt, feszesebbé teszi, nyugtatja a bőrömet. Különösebb hámlasztó hatását nem tapasztalom, de az nem nagy baj, hámlasztok én mással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.

cintialaura

2017. november 28.

Kifejezetten erős Taft hajlakkhoz hasonlítható illata van. Mindjárt elfogy egy dobozzal, de semmi hatását nem látom hosszútávon pedig minden este használom. Nekem nem vált be, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

kiralykislany

2017. november 28.

Használom már egy ideje, leginkább az államon, pattanásokra, illetve pattanások után maradt foltokra. Este szoktam felkenni arctisztítás után, heti 4-5 alkalommal. Eddig hatását nem igazán láttam. Néha talán valamivel tisztább az arcom, de szerintem nem ennek a terméknek köszönhetően. Elhasználom, hátha még több idő kell neki, de most úgy gondolom, újra venni nem fogom .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

anna.izso90

2017. november 1.

Ezt hasznalom ejszakara.neha kremhez keverem.de inkabb magaban.nagy valtozast nem okozott de laegalabb nem szarit es nem okoz pattikat.varom a kesobbi pozitiv hatast:D talan mintha kicsit feltoltene az arcom a hialuron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

hearteu

2017. október 24.

Nekem nagyon nem vált be. Ami legelőször megcsapott, az a nagyon erős alkohol szaga, ami nem is meglepő, hisz az áll második helyen az összetevők listájában. Felkenés után a ragacsos érzet nem múlik el, hiába próbáltam többet-kevesebbet felvinni. Ami viszont a legjobban felbosszant, hogy a hidratáló hatása hosszú távon egyszerűen nem létezik. Ha este használom, másnapra tényleg puhább lesz az arcom tőle, de ha kihagyok egy estét, ugyanott vagyok, ahol a part szakad... hidratáló alá nagy nehezen elhasználom, bár legszívesebben kidobnám a fenébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

tara95

2017. szeptember 7.

Keresgéltem hámlasztót télre, de egyszerűen olyan r*hadt drágák...a cosrx meg annyira nem lett a szívem csücske. Retinol és enzimes peeling mellé viszont örültem, hogy ezt megtaláltam. A pumpa kriminális, egy adag kb 3 embernek lenne elég, legközelebb óvatosabb leszek. Nagyon érezni rajta, hogy erősen hidratál, tömör, masszív gél. Reggelre teljesen sima, feltöltött lett a bőröm, a vízhiányom most nagyon hálás. Szépen be fog épülni a rutinomba. Egyelőre max.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

kalmaniki

2017. május 24.

2 hete használom minden este és sokkal szebb lett a bőröm neki köszönhetően. Nagyon tetszik a praktikus pumpás kiszerelése. Az állaga zselés, folyékony, gyorsan beszívódik, nem ragad utána a bőröm. Irritációt, pattit nem okozott. Az illata elég erős de gyorsan elillan. Reggelre nagyon puha, hidratált lesz a bőröm ha ezt a szérumot használom éjszakára, mellé nem kenek fel éjszakai krémet, mert ez a szérum pont elég a bőrömnek. Kevesebb a bőrhibám, mitesszerem is. Biztosan újraveszem, ráadásul kedvező az ára is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).