Balea

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hámlasztó hatású északai szérum hialuronsavval és glikolsavval. Olajmentes formulával, mely ideális zsíros bőrűeknek is. Arca reggelre puha, sima és tiszta lesz.

Ár: 600 , Eladó: Reci81
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest 10., fizetés: Személyes, posta
Ár: 600.- , Eladó: fagas
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm
biusjj

2017. május 23.

Upd. Hosszú távon zsírosodott tőle a bőröm.

Kb. 1 hete használom minden este és nekem nagyon tetszik. Gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzés utána, csak pihe puha bőr. Úgy veszem észre, hogy a bőröm szebb lett, egységesebb. Nem okozott pattanásokat, semmilyen irritációt. Nem szárít és utána nem érzem, hogy kellene hidratáló mert az már sok lenne. Biztos vagyok benne, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Upd. Hosszú távon zsírosodott tőle a bőröm.

Giuditta84

2017. május 5.

Az első tubussal használom. Érzékeny, tág pórusú, kissé heges bőrömre kentem. Elsősorban azért szeretem, mert kitisztítja a bőröm, egységesíti a bőrfelszínt. Többszöri használat után láthatóan javult a bőröm állapota. Gyorsan felszívódik, én nem érzem ragacsosnak. Kicsit erős, mű illata van, de mivel használ pontozom le. Ár-érték aránya megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Martu0508

2017. május 2.

Csoda azèrt nem törtènik reggelre, de szebb a bőrkèpem ha előző este ezt kentem fel. Egyedül az adagolása nehèz, mert egy pumpálásnyi annyira sok, hogy hozzáragadok a párnához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Sheila

2017. április 7.

Nem gondoltam volna, de csodaszer kategória lett. Éjszakai krém alá használva, reggelre olyan sima tőle az arcom, mint semmi mástól. Nem hittem benne, ezért egy ideig félretettem és mást használtam, de miután visszatértem hozzá, akkor vettem észre, a különbséget. Azóta utánpótlás is beszerezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 7.

Takaro

2017. április 3.

A "reggelre csoda tortenik" c. dolgot en nem vettem eszre, viszont 2 perc alatt beszivodik, nem ragad (cdak rogton felkenes utan), nem budos, olcso, kenyelmes az adagolasa. Nem hiszem, hogy ez a hamlaszto hatas tobb lenne egy marketingfogasnal, de ha igen, annal jobb. Nekem mindenesetre semmikepp sem ront a helyzeten, talan mintha meg javitana is egy kicsit, de lehet, hogy ettol foggetlenul most csak egy jobb periodus van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Timitami

2017. március 18.

Pont azt hozza, amit ígér, reggelre puha, sima és tiszta, szép kis masszív, tömör lesz tőle a bőr. Bár én kicsit kentem magamra belőle, az is elég volt. Csak félórával később tettem fel az éjszakai krémem, de mintha olyan masszív lenne a szérum, hogy az éjszakai krémet alig bírtam bemaszírozni. Elképzelhető, hogy ehhez a szérumhoz nem kell éjszakai krém? Mindenesetre felkenés után érezni, hogy csinál valamit a bőrbe jutva, talán a hámlasztó hatást érezhettem. Azért adok neki 5 csillagot, mert tényleg tudja a szérum, amit ígér. De azon kívül semmi extra. Elképzelhetőnek tartom, hogy az amúgy ápolt bőrön látványosat nem tud különösebben művelni, de egy kevésbé ápolt bőrt meg tud szépíteni, vagy legalábbis szebbé tud tenni. Aprócska szemcséknek látszó dolgok vannak az amúgy áttetsző, géles állagú szérumban, amelyek elkenhetők a bőrön. Illata nem nagyon van neki, ennél fogva semmi zavaró nincs benne. Vannak ennél jobban, gyorsabban beszívódó arcszerek is, de ez is egész jól beszívódik.

Nincsenek benne aprócska szemcsék, de ha nem kapcsolom fel az összes lámpát, akkor úgy tűnik, mintha lennének :-) Bocs. Amúgy egyre elégedettebb vagyok vele, ahogy egyre többet használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 18.

Papec

Korcsoport: >54
2017. március 8.

A szemkörnyék ápolója már bizonyított, így kipróbáltam ezt is. Kb. egy hete használom, mintha kivasalták volna reggelre az arcomat. Akciósan vettem, de ha nem lesz az, akkor is újra vásárolom, nagyon elégedett vagyok vele. Valószínűleg a nappali krémet is kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 8.

Nutellabella

2016. november 8.

A "reggelre puha, sima, tiszta" kb bejött, bár még nem használom túl régóta, és meg is fáztam, szóval szüneteltetni fogom. Felkenve ragacsos, 1 pumpálásnyi bőőőőven elég, de reggelre puhi lett a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).