Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kategória:   Testápolók

A napi speciális táplálás az igénybevett bőrnek. A kellemes, lágy formula válogatott ápoló olajokat tartalmaz (jojoba, homoktövis). Gyorsan beszívódik.

babszem81

2020. július 20.

Testápolóktól mindig is viszolyogtam. Lezárták a bőrlégzést, ragadtam tőlük, csak ültek a bőrömön. Borzalom. Csak egy 15-20 évvel ezelőtti Garnier vált be. Juhar illata volt. Jó néhány, számomra mindig is idegen érzetű testápoló eredménytelen próbálása után fordultam az olajokhoz. Testolaj, arcolaj. Ezek többnyire természetesek. Ennek az illata elvarázsol! Tartósan érezhető a bőrömön, sűrűn szimatolom. Kicsit hígabb állagú, jól terül, így gazdaságos. Közepesen hidratál. Pumpálója lencsényi mennyiséget ad, ezért jó párszor meg kell nyomkodni. Ha elfogy 1x ez a rengeteg olaj, remélem még kapható lesz, mert tutira újravevős. 🥰 Imádlak Balea!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 20.

nikiii.*

2020. június 5.

Remélhetőleg végre megtaláltam A csodaolajam! Eddig csak háromszor használtam, így majd még jövök update-elni, de eddig csak ódákat tudok zengeni róla. Mostanában annyira száraz volt a bőröm, hogy szinte semmi nem segített rajta. Régen próbálkoztam ilyen esetekben mindenféle természetes olajjal, de valahogy a testemre nem váltak be - mindegyik nehezen szívódott be, és furcsa illatot hagyott a pizsamámon. Maradtam annál a megoldásnál, hogy hozzákevertem őket a testápolómhoz, de az sem vált be már, mert nem volt elég, reggelre ugyanúgy kiszáradtam mindenhol. Mivel nagyon jó véleményeket olvastam erről a termékről, miután sorban álláskor véletlen ráakadt a szemem, az ára miatt gondoltam, adok neki egy lehetőséget. És hogy milyen jól tettem! Zuhanyzás után használom rögtön, törölközés után, gyakorlatilag beissza a bőröm. Nagyon könnyen kenhető (sokkal könnyebben, mint a természetes növényi olajok), isteni illata van, egyáltalán nem irritál és viszonylag gyorsan beszívódik - nekem ez nagyjából fél órát jelent, ami tudom, hogy macera tud lenni, de valamit valamiért. A bőröm utána nagyon selymes tapintású lesz, másnapra is szép, szaténos fényt ad, és végre nem hámlik sem a hasam, sem a karom, sem a lábaim. Az adagolója szerintem "oké" kategória, az a terv, hogy átöntöm majd egy csepegtetős üvegbe, mert nekem nem elég az az egy pumpálásnyi mennyiség amúgy sem, amennyit kiad, és olajos kézzel tényleg nehéz egy picit nyomogatni. Ettől függetlenül én örülök, hogy ennyit adagol egyszerre, mert jártam már úgy, hogy használhatatlanul sokat lövellt ki magából a hasonló kiszerelésű pumpás testolaj, ami megint csak nem praktikus.

Amitől picit tartok, hogy a KP-mra nem lesz jó hatással, mivel vannak benne komedogén összetevők, viszont egyelőre az a cél, hogy abbamaradjon a hámlás, ne viszkessek, mint egy őrült és legyen szép, hidratált a bőröm. A karom szokott inkább tele lenni a csodás, apró kis göböcskékkel, viszont emiatt ott amúgy is hámlasztok, szóval összességében meglátjuk. Jövök majd még az értékeléssel, de nekem eddig ez csodatermék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

dottya

2020. június 5.

Sokkal gyorsabban beszívódik, mint más eddig próbált testolajak. Nem kell belőle sok, mivel híg könnyű eloszlatni. Nagyon jól hidratál és szép ragyogást ad a bőrnek. Hetente 2-3 alkalommal használom, (ennél többször nem merem, mert félek, hogy pattanásokat okozna). Borotválkozás után is leteszteltem és nem okozott irritációt. A csodás, mézes illata is levett a lábamról. :) Számomra csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Odriuss

2020. április 23.

Gyorsan beszívja a bőröm, nekem az adagolással sem volt problémán, még másnap is kellemes tapintása van tőle a bőrömnek. Az illata kellemes, elég egzotikus. Nyárra pont jó lesz nekem, mert nem annyira testes, télre már azt hiszem kevés lenne a száraz bőrömnek. Az ára szerintem nagyon korrekt, sokáig elég lesz a napi használat mellett is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

balazskrisztii

2020. április 20.

Száraz bőröm van, de mégis nehezen szívódik be (egy testápolóhoz képest). Általában összekeverem a testápolóval, a kettő együtt jól működik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Nicu

2020. április 9.

Finom illata van, az én száraz bőröm gyorsan beissza. Kicsir sűrű, masszíroznom kell a bőrömbe, de jól hidratál. Terhes pocakra vettem főleg, de sajnos lettek striáim, szülés után sem halványította, de ezt nem is ígéri. Nem volt gond az adagolóval sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

tkrisztina88

2020. február 21.

Csábító volt az ára, gondoltam teszek egy próbát. Előszőr tetszett, mert puha volt másnap a bőrőm tőle, a két pont levonás az adagolás miatt, kicsi a pumpája és furcsa utóillat van a ruháimon tőle, pedig hagyom beszívódni.
Egész testre nem ez lesz az enyém, viszont halványította a hízás-fogyás miatt lévő csíkokat,oda fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

VMRegina

2020. január 2.

Sajnos nekem annyira nem vált be. Az illata jó, de nehezen szívodik be és én vmiért nem tudom rendesen eloszlatni a bőrömön, mert ilyen darabos lesz, nehezen szívodik be, sokáig ragadok utána. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

noradrenalin

2019. december 1.

Ez valami csoda! Én ki nem állhatom a testápolókat a lassú beszívódás miatt, ez jól beszívódik, nagy finom az illat, jól hidratál, árban is elég jó. Próbáljátok ki ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Milva07

2019. november 6.

Update: Az őszi/téli rutinban is marad: én keverem az aktuálisan használt, könnyebb-lotion tipusú- testápolókkal, sokkal jobb, mint egy nehezebb-(milk) testápolót használni . Kis macera csak összerázni őket, az eredmény kárpótol. Több fajta testápolóval próbáltam már, mindegyikkel jól működött, jól össze lehetett őket vegyíteni/rázni és így nem kellett a valóban nem túl praktikus adagolójával szenvedni.

Mivel száraz a bőröm, minden nap testápolót használok. A mostani melegben még a géles, nagyon könnyű állagúak is másnap rám dunsztolódtak. Hirtelen ötlet volt strandolás után ezzel bekenni magam, hirtelen, de jó ötlet. Maradéktalanul beszívódott, és bár másnap vártam az ismerős, kellemetlen érzést, nem jött.: SEMMI DUNSZT, CSAK ÁLOMPUHA ÉS SIMA BŐR. Azóta ezt használom, nyirkos bőrre eloszlatva. Mivel pumpás , kiválóan lehet adagolni, kiadós és remek az ára. Nyárra marad, télen. meglátom. Plusz tipp: igénybe vett kezekkel éjszakára alaposan, nem spórolva alkalmazva csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil