Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kategória:   Testápolók

A napi speciális táplálás az igénybevett bőrnek. A kellemes, lágy formula válogatott ápoló olajokat tartalmaz (jojoba, homoktövis). Gyorsan beszívódik.

feketemau

2019. október 23.

Az állaga szuper, az illata és a beszívódás gyorsasága is megfelelő. Az adagoló szerintem kevés olajat ad egy lenyomásra. Terhes pocakra vettem, kíváncsian várom az eredményeket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

nemethandrea

2019. október 3.

Finom illat, kellemes állag, rövid ideig tartó ápoló hatás. Ennyi.
Lehet, én vagyok csak ügyetlen, de kegyetlenül megküzdök vele az adagolásnál. Ha egy picit is olajos a kezem, már képtelenség megnyomni a pumpát, ráadásul szerintem irtó rövid a csőre, úgyhogy inkább a flakonra folyik vissza, minthogy eljusson a kézre.
Egy gyenge hármas. :( Többet vártam. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

Finom illat, kellemes állag, rövid ideig tartó ápoló hatás. Ennyi.
Egy gyenge hármas. :( Többet vártam. :(

sziluetta

2019. augusztus 20.

Az itteni vélemények alapján vettem leginkább kíváncsiságból, azt sose gondoltam volna hogy valóban halványítani fogja a stíriákat. Nagy melegben próbáltam ki, valóban kellemesebb ilyenkor a használata mint a testápoló krémeké, selymes puha bőrt eredményez reggelre. Amire nekem még bevált, az a borotválás/epilálás utáni bőrnyugtatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

bebimosomedve

2019. augusztus 12.

Engem kifejezetten az fogott meg, hogy ápolja a hegeket a leírás szerint. Tényleg szépen elhalványította őket amire nem számítottam pluszba kellemes enyhe illata van is minden ragacsos érzet nélkül felszívódik. A bőröm pihe puha lett!!!! Aki nem bírja a testápolókat a nagy melegben annak is kifejezetten ajánlom mert egyáltalán nem olyan olaj ami alá beizzad az ember. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Wattsy

2019. június 28.

Nyárra egy last-minute zuhany utáni szupergyors hidratálásra tökéletes. Nem izzadok bele, mint a testesebb krémekbe, nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Télre lehet, hogy kevés lenne de most pont jó. Az ára meg verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

tyukanyo

2019. március 2.

Csak lábra használom, minden este fürdés után és szép puha lábakat eredményez. Viszonylag lassan szívódik be, szóval akit ez zavar annak lehet nem a legjobb választás.
Az illata igen erős és sokáig is érezhető, de szerencsére kellemes.
Nagyon praktikus a pumpás megoldása.
Felső testemen nem szoktam használni mivel ott nem szárad ki olyan hamar a bőröm, valamint apró pattanásokat okozott mikor kipróbáltam.
Nagyon szeretem amúgy, olyan spa érzést ad hogy illatos olajjal kenegethetem magam :D
Akinek vízhiányos a bőre annak viszont nem jó választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Az illata igen erős és sokáig is érezhető, de szerencsére kellemes.
Nagyon praktikus a pumpás megoldása.
Akinek vízhiányos a bőre annak viszont nem jó választás.

beautyandlove

2018. április 27.

Szuper terméknek tartom: viszonylag hamar beszívódik, tetszik a pumpás kiszerelés és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

szilviakiralyno

2018. április 17.

Nem vált be. Extra száraz a bőröm, és még hihetetlen érzékeny is, jó ötletnek tűnt. Sajnos égő érzés a bőrömön, és nem is zárja be a vizet. Nem komfortos. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Guppi

2018. március 15.

Jó az illata, baráti az ára, praktikus a pumpás kiszerelès, egèsz jól ápol ès viszonylag hamar beszívódik. Kell ennèl több? :D
(Biztos, hogy újra fogom venni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

(Biztos, hogy újra fogom venni)

Noncs

2017. november 22.

Télre mindenképp egy olajos testápolót kerestem, és örülök, hogy megvettem. 😊 Könnyű elkenni, hamar beszívòdik és nagyon jól hidratál, és az ára is jó. Biztos újraveszem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil