Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

A különösen krémes,lágy textúra biztosítja a bőr értékes nedvességtartalmának fenntartását és segít megőrizni puhaságát és simaságát.

Jojoba-és szőlőmagolajjal.

AstraNauta

2016. július 24.

Eddig az Alverde testvaj makadámdióval és sheával volt a kedvencem, de egy dm-es újságban megláttam ennek a reklámját és gondoltam kipróbálom. Nem bántam meg! Sőt, a testvaj végleg le lesz cserélve, mert túl sűrű, bár az illatát imádtam. Igazából az illata miatt használtam. Ez finom lágy, jól kenhető, és az illata is isteni. A tégelyben joghurtos illatot éreztem, de ahogy elkezdtem kenni, valamilyen gyümis krémtúróra emlékeztet :) Visszafogott, nem tolakodó az illata. Jól beszívódik. Újra fogom venni, beleszerettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

kdorci

2016. július 13.

Imádom az illatát!!!! Nekem nagyon hajaz a garnier oil beauty vagy a nálunk még nem kapható Marvellous Oils(kamélia és argán olaj) testápoló illatára. Persze ez olcsóbb valamivel. :) Hamar beszívódik és selymes, puha lesz tőle a bőröm. Örülök, hogy a kosaramba landolt. Az állaga szerintem semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

sterlingsilver

2016. július 7.

Nagyon bejön. Kellemes a szaga, gyorsan felszívödik, az ára sem rossz a mennyiségéhez képest. És nincs baja a bőrömnek tőle. 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Fviki

2016. július 3.

Nekem bejön. Könnyedebb, habosabb az állaga, mint egy krémnek. Aki nem szereti melegben a testápolót, ne vegye, mert a hatása ugyanaz. Kicsit könnyebben szívódik be, reggeli használatra ideális. Illata nekem tetszik, édeskés, komfortos illat, elég tartósan megmarad, de a parfüm illatát nem torzítja. Hidratálása átlagos, nem egy testvaj, de mindennapos használatra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

riella1994

2016. június 10.

2016.április 14. : Oh... hát ezzzzz MENNYEI !!!!! Nagyon- nagyon finom nőies illata van és hála a JÓ ÉGNEK, hogy sokáig érződik. Az állagáról az előttem lévők már mindent leírtak. Hatására is adnék +1000-et, ha lehetne. Nagyon jól hidratálja a bőrömet, nincs ragacsos érzés csak puha, rugalmas bőr. Az összetevői nagyon szépek. sokáig elég lesz, mert kis mennyiség is csodákra képes. Nagyon száraz kezemet hamar rendbe teszi, amit a Dove-os kézkrém nem bírt. Eddig a mogyorós testvaj volt a kedvencem, de ez messze túlszárnyalja, sőt a Dove-os Youthful testápolót is lekörözi simán (nem is lehet egy lapon említeni, mert az csak csupa szilikon). Ára baráti. Mi kell ennél több? :)

Up.: Párommal együtt használjuk, ő is nagyon szereti. Kezét szokta vele kenni, mert olyan munkát végez, hogy eléggé kiszárad a bőre. Az illatára azt mondta, hogy nagyon finom. Amikor még csak én kentem magam vele meg is jegyezte milyen jó parfümöm van :D Így hát újravettük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Feketebarbi

2016. június 4.

A boltban egy citrusos, üde illat fogott meg. Alig vártam, hogy kipróbáljam, az állaga nagyon jó, kevés elég belōle, DE!!!!! A friss illat 5 perc elteltével átcsap egy fullasztó, púderes, gagyi Limara parfüm szagba (ami pont az ellenkezōje annak amiért megvettem). Soha nem tapasztaltam ilyen jelentōs illatváltozást semmilyen kencénél sem, nem is értem! A nyári bōrt szépen hidratálta, kár érte....

Update; eszembe jutott az avonos far awaynek van olyan "illata" amilyenre oxidálódik a bōrön. Én ezt nem tudom magamon elviselni, lábkrém lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

agen

2016. május 23.

Vártam az idei limitált testvajat, helyette jött ez. Megszoktam azt a jó kis 649 Ft-os árat, ezt sokalltam, de kárpótolva lettem. Szuper illat, szuper állag és nagyon jól hidratál is. Jöhetne egy tartósan alacsony ár :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Jada

2016. május 22.

Teljesen véletlenül került a kosaramban ez a illatos, pihe-puha bőrt eredményező hab-krém :) Épp a csoki mousse-on járt az agyam mikor megpillantottam...és ugye nincsenek véletlenek :) szerintem nagyszerűen teszi a dolgát, és az illata nekem nagyon bejön, az ára is kedvező. Újra jöhet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

lucintaa

2016. május 21.

Testápoló hab... na, ilyet se próbáltam még, gondoltam, 900 forintot kiadok rá, még ha nem is válik be. De nem bírtam nem kipróbálni.
Az illata nekem tetszik, szerintem semmi rossz nincs benne. Az állaga tényleg olyan habos, gyorsan beszívódik a bőrbe, viszont egy idő után, mintha nem kentem volna be semmivel a bőröm. :/
Nem olyan hatalmas csalódás, de elég belőle ez az egy tégely elhasználásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Nem olyan hatalmas csalódás, de elég belőle ez az egy tégely elhasználásra.

Vattacukor1990

2016. május 21.

Szeretek újdonságokat kipróbálni, ezért került a kosaramba ez a testápoló habkrém is. Használtam már hagyományos testápolót, testvajat, body sorbet-et, de ilyen habkrémet még nem. Gyorsan le is teszteltem és nekem tetszik. Egy nagyon könnyed textúrájú krémről van szó, amely hamar beszívódik. Nekem elegendő hidratálást nyújt, bár én napi szinten használok valamilyen testápolót. Zuhanyzás után, még nedves bőrre kenve gyorsan beszívódik és még nagyobb mennyiség felvitele után sem marad ragacsos érzés. Nyáron előnyös lehet majd a nehezebb, töményebb testápolók helyett.
Az illata megosztó, én személy szerint nagyon szeretem. Nem tudnám mihez hasonlítani, de nagyon kellemes, eleinte intenzív, viszont nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak