Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

A különösen krémes,lágy textúra biztosítja a bőr értékes nedvességtartalmának fenntartását és segít megőrizni puhaságát és simaságát.

Jojoba-és szőlőmagolajjal.

babyface

2016. május 12.

én imádom az illatát valami retro kenceélményt idéz bennem, inkább az állagával nem vagyok kibékülve, hasonló mint a TBS body sorbetjei, csak itt krémezés után szerencsére nem kukacosodik meg a bőrömön. :) fura, de emiatt nem vonok le tőle pontot mert ennyi pénzért ilyen összetevőkkel szerintem ajándék ez a termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

MuffinQueen

2016. április 25.

Nem lenne rossz, kis átlagos mindennapos testápoló. De a szaga! Konkrétan azon goldolkodom, hogy nyáron megállná-e a helyét kettő az egyben szúnyogriasztó és testápolóként! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

siss

2016. április 18.

Hát igen,az illata vagy tetszeni fog valakinek vagy nem.Számomra olyan szúnyogriasztós.Beszívódás után pedig púderes-parfümös illata marad,ami szintén nem az én illatvilágom,tehát összességében én az illatát nem csípem.
Az állaga inkább kásás krémgél,legalábbis szerintem.Amúgy hamar beszívódik,könnyen kenhető és nem ragad.
Puha,selymes bőrt produkál,viszont nekem olyan érzésem van a használata közben mintha egy filmréteget vonna a bőrömre és miután beszívódott teljesen,ez a valami hártyaként feszül rajtam.Valószínűleg az állaga miatt viselkedik másképp.
Kényelmes használni,egy tégelyt megért,de egyelőre nem fogok rohanni az utánpótlásért.

Upd. Az illatát ki nem állhatom,irtó mű.Ráadásul másnap reggelre rábüdösödik a bőrömre és a pizsamámra is. :/
Én mindennap testápolózok,szóval nagy feladata nem lenne,de állandóan azt érzem,hogy totál hidratálatlan a bőröm,mintha semmit nem használnék és emiatt vakarom magam mint egy kutya.Este lekentem magam másikkal,hát ég és föld a különbség és hidratált a bőröm még most is és nem viszket.Ez a cuccmucc hidratálásban elég gyenguszka.Hatalmas adagokat pakolok magamra,hogy érjen valamit és persze minél előbb elfogyjon.Egy pozitívuma van,hogy a szaga miatt el fognak kerülni a szúnyogok,mivel olyan mintha szunyiriasztót kentem volna magamra.
Ezzel baromira befürödtem,fú,de bánom,hogy elcsábított az újdonság varázsa.Sokkal jobbra számítottam.Adok egy kettest,mert bitang iramban,de eltudom használni.
Ingyen se kéne mégegyszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

Ingyen se kéne mégegyszer.

elfi777

2016. április 16.

Sajnos megvettem lelkesen, de hatalmas csalódás. Drága és büdös, köze nincs sütiillathoz, amire kb számítottam, helyette baromi zavaró, már-már fojtogató valami ez. erősen hajaz az elektromos szúnyogriasztóra, és mintha valami magas C, vagy hasonló fülsértő hang megszemélyesítése lenne, annyira harsány. Pár perc alatt annyira felszívódik, mintha semmit sem kentem volna magamra, hidratálása nulla, végül is, nyárra elég lehetne, amikor nem bírok magamon krémet elviselni, de ez a szag... ja, és ha már mousse, egészen habkönnyű állagot vártam, ez mindössze egy könnyű krém csak, habhoz sincs köze.
Szóval részemről drága, büdös, és hasztalan, pénzkidobás volt, ráadásul fojtogató is.. kegyelem kettes, hátha nyáron elkenem, de ha tehetném, most azonnal visszavinném - fél órája vettem:-( ritkán csalódom a baleákban, de ez valami egész megdöbbentően sz*r.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Csilluska

2016. április 8.

Még csak párszor használtam, de muszáj véleményt írnom, hogy megtudjátok, milyen jó ez a krém! :) Vagyis hab-krém. Nagyon könnyü állaga van, nagyon hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, csak puha bört! Én univerzálisan használom, ha épp nincs kedvem külön lábkrémet/kézkrémet/testápolót használni, mindenhova kenem, nyakra/dekoltázsra is, és bízom a jojoba- és szölömagolaj jótékony hatásaiban. :) Szerintem nyárra ideális lehet, mert tényleg nem egy nehéz krém és nem hagy zsíros réteget a börön. Az illata egy picit erös, de nem vészesen, viszont el tudom képzelni, hogy van, akit ez zavarni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

eszti98

2016. április 7.

Teljesen vakon vettem, se véleményt, se összetevőket nem láttam :) A kiszerelés és a szőlőmagolaj fogott meg a body mousse név mellett :) A tégely teljesen színültig van. Az illata egy az egyben a rákóczi túrós süti illata, elég intenzív, de nekem tetszik :) A bőrt remekül puhítja, hamar beszívódik és nem ragad. Szerintem az ára se vészes, az összetevői teljesen rendben vannak, maximum az illatanyag kifogásolható :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak