Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2015. április 2.

Kategória:   Testápolók

Ápol, és meleg illattal vonja be a bőrt.

RebekaBeka

2014. november 19.

Nekem nagyon tetszik az illata , és az állaga is , mert ha nagyon vajas lenne nem kenném fel mindenhova , de így :-). Számomra a hidratálása is megfelelő pedig eléggé száraz a bőröm .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 19.

flora.hegymegi

2014. szeptember 28.

Száraz bőrre, mi? Hát akkor készülj fel, hogy lapáttal pakolhatod magadra, hogy érjen is valamit. Viszont könnyen beszívódik, de addig is sokat bíbelődhetsz vele...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

bandita

2014. szeptember 24.

Elviselhetetlen ennek a testápolónak az illata számomra! Mint egy olcsó, harsány parfüm, ha nem látnám az incin a Shea vaj előkelő helyét, egész egyszerűen nem hinném el, hogy van benne!
Úgy vagyok képes elhasználni, hogy hetek óta azzal a trükkel élek, hogy az Isana kakaósomba belekanalazok belőle hármat, négyet, és jól elkeverem...egyszer csak elfogy, kidobni nincs szívem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

rebus

2014. május 21.

nekem nagyon bejött, szívesen használom :) az állaga tényleg híg, de engem nem zavar egyáltalán. hamar beszívódik és úgy érzem pont eléggé hatásos is :) az illata nekem tetszik, bár így nyárra kicsit tömény, de ettől függetlenül elhasználom. bevált, pláne ennyi pénzért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

PinkBelleLab

2014. április 21.

Úgy kaptam anyumtól,mert összekeverte egy másik krémmel.:) De nem is baj,mert megszerettem,illata nekem kifejezetten tetszik,állaga folyós,viszonylag könnyen beszívódik,de száraz bőrre van,viszont nem ajánlom,mert nem hidratál annyira,mint kellene sajna.Nekem a kinézete is nagyon tetszik.:3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 21.

DorieAnne

2014. március 18.

Régóta akartam már venni egy sheavajas krémet, erre esett a választásom. Az illatával nem vagyok megelégedve, nekem egy nagyon kellemetlen, rendelői /gyógyszeres/ szag jut róla az eszembe. Sajnos tartós is, felkenés után még órákig érzem, így nem tudom használni a mindennapokra. Viszont! A nagyon száraz könyökömet szépen rendbe hozta, pedig már mindenfélét kipróbáltam rá, semmi sem segített. Így éjszakára ezt használom rá, ilyen kis mennyiségben az illata sem számottevő, ha lassan is, de el fog fogyni. A hidratálása csillagos ötös, csak sajnos nem tudok elvonatkoztatni a szagától. Akit nem irritál ez az illat, annak nagyon ajánlom, 500 ml ezért az árért ajándék, nem beszélve a hatásáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Ildo

2014. február 11.

Nagyon jó illata van, de nekem nem hidratál eléggé, illetve eléggé híg az állaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

godori

2014. február 10.

Tudom nem egy drága termék, de azért ennél többre számítottam. Nem hidratál eléggé és a tégelye is elég gyenge minőség viszont pozitívum hogy gyorsan beszívódik. Télre kevés, talán tavasszal eltudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

fruzsi94

2013. október 15.

imádom az illatát, megvettem, minden nap használom..
ha valakinek nagyon száraz a bőre, nem ajánlom, mert nem igazán hidratál..
hamar beszívódik, ami nagy +, mert nem érzem ragacsosnak magam utána, estére tökéletes!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

imádom az illatát, megvettem, minden nap használom..
ha valakinek nagyon száraz a bőre, nem ajánlom, mert nem igazán hidratál..

muffinmonsuta

2013. október 12.

Most kaptam ilyet bár nem ilyenre vágytam,de remélem azért hatásos lesz.:) Kíváncsian várom

UPDATE: Mióta megvan mindennap felkenem magamra. Az illata nagyon tetszik,gyorsan beszívódik,nem ragad. Viszont ápolás terén nem vettem észre különösebb hatást,de azért még tesztelgetem.:)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.