Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2015. április 2.

Kategória:   Testápolók

Ápol, és meleg illattal vonja be a bőrt.

cirkonium

2013. október 1.

Az illatától én sem vagyok különösebben elájulva (noha a sheavajnak natúr állapotban nincs is illata), de a hatását tekintve egész jó. Nem sűrű, nem nehéz, nem zsíros krém. Érdekes, hogy viszonylag jól beszívódik, mégis kis ideig még masszírozáshoz is jó. Ápolja a bőrt, az arcunkra is kentük - sehol semmi negatívum. Az ekcémát sem hozta ki, és nem viszketünk tőle. Esti kenés után reggel már csak nagyon picit érezni az illatát. Árban is jó, úgyhogy ha továbbra is ez a hatás marad, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Ency

2013. szeptember 23.

Iszonyatul büdös !!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Iszonyatul büdös !!!!!!

riella1994

2013. szeptember 22.

Kellemes illata van, nem tolakodó. A bőröm nagyon szereti, gyorsan szívódik. Nálam 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Bibi

2013. szeptember 19.

Ez valami elképesztően büdös, olcsó pacsuliszagú förmedvény. Nem tudom, hogyan fogom elhasználni, mert hányingerem van a szagától. Hatásra talán kicsit jobb még a kókuszosnál is,ami örök kedvenc marad. Ezzel viszont mellényúltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

agocsfelicia

2013. július 26.

Az egyik szappan olyan szárazra szárította a kezem, hogy majdnem bőrgyógyászhoz mentem vele.. Aztán eszembe jutott, hogy van még itthon ilyen testápolóm, gondoltam üsse kő ettől rosszabb nem lehet... És jééé a kezemet egy nap alatt helyre hozta és gyönyörű!!!!! TISZTA SZÍVEMBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

zajax90

2013. március 8.

Én nagyon megszerettem ezt a testápolót,jó az illata,gyorsan beszívódik,szépen megpuhítja a bőrömet és az ára is kedvező.Szerintem újra fogom venni,ha lesz még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

eprecs

2013. március 2.

Imádat, puha lesz tőle a bőröm, az illata is pont jó nem túl erős mégis van olyan édes-friss, reggeli használat után este még mindig érzem magamon. Az ára is nagyon jó, egy pontot azért vonok le, mert nagyon puha műanyag a csomagolása nem is lehet rendesen rátekerni a tetejét meg hajlik össze vissza főleg amikor már csak félig van és mivel sokat utazom szállításnál jól be kell csomagolnom hogy le ne jöjjön a fedele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Glara

2013. február 24.

Nagyon nagyon jó illata van, rajtam pillanatok alatt beszívódik és hihetetlenül selymes lesz tőle a bőröm. Mindennapos testápolásra, nem túl száraz bőrre szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Drusee

2013. február 13.

Jelentem, elcsábultam.Megint:D utálom hogy a DM 200m-re van tőlem.Bár még a grapefruitos félig megvan, de reggel azt nem vagyok hajlandó felkenni, így velem jött ma haza.Állagra, hatásra egyformák, meg vagyok elégedve.Illatra ez sokkal jobban tetszik.Sokáig gondolkodtam mire emlékeztet, de rájöttem.Kozmetikus után van ilyen illata az arcomnak, és azt szeretem:)
Mivel van ennél jobb, de az ára miatt ennél kötöttem ki, ezért egy bivalyerős 4-es jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

barba

2013. február 6.

Nem túl vizenyős, de nem is ragadós állagú, "tiszta" illata van. Nem mondom, hogy nem használtam még jobbat, de figyelembe véve a mennyiséget is, azt kell, hogy mondjam - ár/érték arányban kifejezetten jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.