Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2015. április 2.

Kategória:   Testápolók

Ápol, és meleg illattal vonja be a bőrt.

angeltear

2013. február 5.

Én kicsit többet vártam volna ettől, úgy érzem nem hidratál eléggé, viszont szerencsére rosszabb sem lett a helyzet... Az illata hanyagolható, gyorsan el is illan és gyorsan beszívódik. Várom, hogy elfogyjon de iszonyú nagy adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

czuczy

2013. január 31.

Nemrég vettem egy ilyet. Jónak ígérkezik, de használtam már jobban hidratáló testápolót is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

chaton

2013. január 4.

Nekem ez egy átlagos illatosított krém. Nekem nem nagyon vált vált be. Lassan elhasználom, de nem vásárolom újra. Az ez előtt használt sima babáknak szánt testápolom is ápolt ennyire, de én többet vártam egy sheavajas krémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Doma

2012. december 21.

Nagyon örültem, mikor kiderült, hogy ez ugyanaz, mint az Afrikás volt, mert arról lemaradtam... Gyorsan beszívódik és nincs utána zsíros érzés. Jól hidratál és nagyon finom fűszeres illata van. Én csak alig-alig látom , hogy van benne csillám. Szerintem sokkal jobb, mint a kókuszos változat a hatás és a gyors beszívódás miatt. A grapefruitosnál pedig, sokkal finomabb az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

kvitta.girl

2012. október 31.

hát ha ugyanaz akkor nem nagy szám,én már nagyon várom hogy elfogyjon az africám mert eléggé unom az illatát,túl keleties számomra..:/ és nem is hidratál valami jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Edus

2012. október 31.

Ez ugyanaz, mint : http://kremmania.hu/kremek/balea-afrika-testkrem
összetevőkben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Ez ugyanaz, mint : http://kremmania.hu/kremek/balea-afrika-testkrem
összetevőkben is.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.